PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576}

George prosto z drzewa

George of the Jungle
5,5 18 808
ocen
5,5 10 1 18808
3,3 7
ocen krytyków
George prosto z drzewa
powrót do forum filmu George prosto z drzewa

Pamiętam że po raz pierwszy oglądałem ten film na kasecie VHS z rewelacyjnym polskim dubbingiem. Nie jest to dzieło najwyższych lotów ale bawi. Ostatnio chciałem obejrzeć coś lekkiego, przyszedł mi do głowy George a tu klops, nigdzie nie ma dostępnej wersji z polskim dubbingiem, wszędzie tylko lektor a moim zdaniem to nie ten sam klimat, inne teksty, to nie to co wspomnienia z dzieciństwa. Wiecie może gdzie film jest dostępny z polskim dubbingiem?

ocenił(a) film na 9
ycon

Podobnie jak kolega wyżej chciałbym usłyszeć jak Thor kłóci się z narratorem :| Nigdzie nie ma dubbingu...

ocenił(a) film na 7
hiddenlord

Właśnie obejrzałem na DISNEY XD.

ocenił(a) film na 8
ycon

też oglądałem w dzieciństwie na VHS, milion razy ! :)
ten sam film, co najważniejsze z tym samym GENIALNYM dubbingiem leciał dzisiaj na disney xd, skończył sie kilka minut temu
świetny powrót do dzieciństwa
może jeszcze będzie emitowany :)

ocenił(a) film na 9
domino7

Może ktoś to zripował? Znaczy się, eee... jestem legalny. Mam wersję na VHS, tylko nie mam videa. xD

ycon

Przed chwilą leciał na Pulsie z polskim dubbingiem. Powiem jedno: tragedia! Nie wiem jak wy możecie oglądać takie gówniane filmy z jeszcze bardziej gównianym od niego dubbingiem...

Heller1304

Film jest rewelacja, ale ja wolę z lektorem. Jakoś bardziej mi pasuje. Właśnie oglądam pierwszy raz z dubbingiem i jakoś nie fajnie. :)

shanti1993

Dobra może źle oceniłem film. Ale co do samego dubbingu nie zmieniam zdania!

ocenił(a) film na 8
Heller1304

A Ty jak możesz pisać tak gówniane komentarze? :P

Daguchna

Nie mam pojęcia stary, ale śmiać mi się chcę, gdy czytam swoje komenatrze sprzed kilku lat. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones