PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463601}

Gęsia skórka

Goosebumps
5,8 24 278
ocen
5,8 10 1 24278
5,8 8
ocen krytyków
Gęsia skórka
powrót do forum filmu Gęsia skórka

Film zapowiada się nawet zacnie, tylko... dlaczego, DLACZEGO tyle klasycznych monstrów będzie zgwałcone komputerem..? Czy naprawdę w holyłud zapomnieli jak się robi kostiumy..?

ocenił(a) film na 6
saitek

No film nie był straszny i rzeczywiście te CGI tylko psuje cały efekt.
Ale według mnie istotny jest nasz wiek. Jak oglądaliśmy Gęsią skórkę albo Czy boisz się ciemności? to mieliśmy mało latek i byle co nas mogło wystraszyć :)
Gdybym za dzieciaka nie natknął się na te seriale i teraz pierwszy raz miałbym je obejrzeć to nie wiem czy cokolwiek by mnie w nich wystraszyło.
Po prostu już nie zrobią takiego filmu co by oddawał klimat tamtych seriali z tamtych lat. My się starzejemy, trendy się zmieniają, lata 90te już nie wrócą.

Według mnie mogli w ogóle się nie brać za to, ale światem rządzi kasa, a nie sentymenty. Ciao :)

lukasz12548

i dobrze, że nie powrócą, lata 90te dla dzieci były dość fatalnymi czasami.

nieznajomy43

Powrócą w przyszłym wcieleniu. Lata 90 te były teraz. Ja jestem 27 yo young chillout sagging kid. Ssiij mojego banana.

nieznajomy43

Po śmierci się zdziwisz, że wrócą to jest pewne.

ocenił(a) film na 4
rozkminator

Zapowiada się na kicz klasy B samej w sobie.
Tak w ogóle pamiętam serial z czasów dzieciństwa (z tych kiedy było jeszcze Fox Kids i Jetix).

MrLuigi5577

Chyba za bardzo lubię kino B żeby podpiąć pod nie Gęsią Skórkę ;) Dla mnie to film raczej mainstreamowy, po prostu nienajlepszy :P

rozkminator

Powinni ten film zrobić jak Krampusa!

katedra

Muszę to obczaić

rozkminator

Po śmierci się zdziwisz.

rozkminator

Nikomu w tych czasach nie chce się z tym pier*olić

mali_pink

Po śmierci się zdziwisz.

ocenił(a) film na 3
rozkminator

Miałeś rację. Sztuczne CGI morduje film. Animatronika byłaby lepsza. Na fw jest opcja: polecam. Ja mam własną i brakuje mi jej w oficjalnym obiegu. Nazywa się: ODRADZAM !

michal.2907

Po śmierci się zdziwisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones