PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 16 983
oceny
3,3 10 1 16983
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Nie rozumiem dlaczego powstają takie filmy. Daję ocenę 2 tylko dlatego, że w tym roku widziałem coś jeszcze gorszego, swoją droga też w reżyserii Kacpra Anuszewskiego. Facet chce się chyba ścigać z Piotrem Wieczorkiewiczem o miano najgorszego reżysera na świecie.

GreyOwl

Bo agentura w polin promuje gówno i chce wmówić gojom, że to coś normalnego, naturalnego i wspaniałego. Takie gówno w złotym papierku. Sztuczne teksty, uśmiechy itd. Już Polintycy płaczą, że jak to oni nazywają wszystko "hejtujemy". Swoją drogą to nawet nie jest słowo słowiańskie tylko przyszło z degradowanego Zachodu, to co dla nich jest hejtem dla nas jest głosem zdrowego rozsądku nie dającym się szkalować przez obce wpływy.

ocenił(a) film na 1
dzenero

Bierzesz jakieś leki?? Powinieneś.

Salmonella

Leki to wymysł agentury medycyńskiej, ludzie o bardzo niskim poziomie świadomości biorą leki, Skoro mi polecasz przez swoją bezczelność, to zapewne masz taki poziom, a ja nie tracę czasu na cmentarniaków. Jak chcesz w życiu coś radzić, to chociaż zdobądź wiedzę, a jak nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj.

ocenił(a) film na 1
dzenero

Osobniki takie jak ty, bez wątpienia są leczone. Przypuszczam, że skończyły ci się leki a z powodów epidemii boisz się wyjść po nowe. Może poproś kogoś o zakupienie?

Salmonella

Takie wrzuty są dobre na poziomie dziecka z przedszkola, jeśli chcesz się wdawać w słowną walkę, to chociaż wytocz cięższe działa. Każdy głupi potrafi obrażać, również Ty, ale napisać coś mądrego i odnieść się do tego co napisałem, to już nie ma nikogo. Nie jesteś dla mnie żadnym przeciwnikiem z tymi marnymi tekstami, a wątpię, że mnie zaskoczysz, bo już na starcie byłeś spalony. Idź truć gdzieś indziej, bo marnujesz czas.

ocenił(a) film na 1
dzenero

Sorry, na Twój wpis nie można było odpisać coś mądrego. To, jak z rzucaniem pereł przed wieprze.

Salmonella

Bo nie masz pojęcia w tym temacie i nie cytuj mi tu religijnych powiedzonek, bo to słaby poziom.

GreyOwl

Tez chcialem zadac to samo pytanie... takze witam w klubie. Nie da sie ogladac. I taki rezyser bedzie sie z tym badziewiem bujal do konca zycia, bo przeciez skasowac, wymazac tego sie da. Jak cos ugotujesz i nie wyjdzie to zawsze mozna do wyzucic i zaczac na nowo. Z filmem tak sie nie da wiec nie rozumiem dlaczego takie 'twory' w ogole powstaja. (przepraszam za brak PL znakow)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones