PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849788}

Furiosa: Saga Mad Max

Furiosa: A Mad Max Saga
8 411
chce zobaczyć
Furiosa: Saga Mad Max
powrót do forum filmu Furiosa: Saga Mad Max

Bez Maxa to nie Mad Max. Równie dobrze możecie zrobić Bonda bez Bonda

macrox

To nie jest Mad Max. To Furiosa. I Max, a w zasadzie Tom Hardy sam jest sobie winny. Zagrał bez serca, jest apatyczny, bierny, wycofany (nic dziwnego, że na plakacie widnieje w kagańcu, na smyczy Furiosy), tymczasem Szarlisss trzymała ten film za pysk i nie pozwoliła go sobie odebrać, widząc jak blado wypada tytułowy bohater, sama eksplodowała supernową. I zatryumfowała (z jego udziałem i pomocą:)

AutorAutor

Cóż za mizandria ;) bardziej chodziło mi o Mela Gibsona niż o Tomka, który mimo Twojej opinii zagrał w filmie świetnie (8.2) i zagrał tak jak miał zagrać wg scenariusza ( który możesz znaleźć jeśli się postarasz). Teraz ja będę seksistowski, bo uważam, że tak jak inne ostatnimi czasy filmy klasyczne i odświeżane w wersji kobiecej, tak i ten film będzie kupą.

macrox

Będzie hicior jak wszystko zbabione ......

macrox

Zgadzam się, jednak zrobienie z Mad Maxa serialu pogrzebałoby jego kultowość. 3 części wystarczą. Świadomie nie wymieniam Na Drodze Gniewu bo to już zupełnie inna historia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones