PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828206}
6,9 59 156
ocen
6,9 10 1 59156
6,6 27
ocen krytyków
Free Guy
powrót do forum filmu Free Guy

GTA

ocenił(a) film na 9

Takie GTA z perspektywy NPC-a ,zobaczymy co wyjdzie.

ocenił(a) film na 5
feaner

z tego co kojarzę, nie było jeszcze takiego filmu ;) Była reklama na super Bowl z The Rockiem, ale takiego pomysłu nie spotkałem. Może być niezła zabawa

feaner

Obawiam się, że będzie to raczej film robiony przez starych ludzi na temat tego jak oni wyobrażają sobie gry komputerowe... po zwiastunie widać, że nie ma tam żadnych nawiązań do zachowań graczy online, czy różnego rodzaju absurdów mechanik w grach itd. czyli całego tego potencjału, który mógł zostać wykorzystany by puścić oko do prawdziwych gamerów.

ocenił(a) film na 5
Taedium_Vitae

Jako "stary gracz" to stwierdzam że bardzo dobrze że jest tak robione, bo niestety wiele lat patrzyłem jak gry i społeczność graczy online się zmienia i z każdym rokiem niestety jest coraz gorzej. O ile czasem gry nadal prezentują coś nowego to jednak społeczność graczy coraz bardziej zapomina czym są gry online.

ocenił(a) film na 6
feaner

Połączenie 'Ready Player One' i 'Gamera' z 'Truman Show'. Zapowiada się kino dla dzieciaków, na pewno nie GTA.

feaner

GTA? Ty tak serio? - Pamiętaj że mamy do czynienia z Disneyem.

feaner

Dla mnie ta gra w filmie to było jakby połączenie GTA V, PUBG oraz Payday 2 choć były też nawiązania do wielu innych gier (np. Portal czy Control).

ocenił(a) film na 8
AUTO

Moim zdaniem to był gravity gun z Half Life 2.

ocenił(a) film na 8
AUTO

Dużo było nawiązań np. jedna scena z filmu przypominała mi jak i pewnie wam Avengers wojna bohaterów pamiętacie?? A także gier w dużej mierze do GTA tylko że w łagodniejszej wersji którą osobiście uważam za udaną i oczywiście Reynolds w świetnej formie robiący to co potrafi najlepiej, czyli bawić się popkulturą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones