PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92426}
7,1 2 146
ocen
7,1 10 1 2146
4,3 3
oceny krytyków
Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
powrót do forum filmu Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej

to był Flip, a który to był Flap?

ocenił(a) film na 8
sossnare

? Gruby Flip i chudy Flap

Van_der_van

Jesteś pewien?

ocenił(a) film na 8
sossnare

Tak mi się wydaje, aczkolwiek Hardy po chorobie, krótko przed śmiercią to był chudszy od Stana

Van_der_van

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia=miesiąca=roku=lat następnych....

ocenił(a) film na 8
sossnare

Cholera, chyba niechcący wprowadziłem Cię w błąd, bądź sami redaktorzy nie wiedzą - raz widzę ze Oliver to Flip, raz ze Flap... więc może ja się pomyliłem, choć całe życie byłem pewien, że było tak jak pisałem. W każdym razie serdecznie pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę!

sossnare

Litera "i" jest chudsza niz "a". Nie da sie pomylic. Flap to ten gruby - kojarzy sie z flapa, czyli detka bez powietrza.

CyboRKg

Hmmm.... Dętka bez powietrza, jest chyba chudsza, sflaczała.... Ja zastanawiałam się raczej na tym, czy te ksywki nie są odpowiednikami ich charakteru, a nie tylko wyglądu zewnętrznego... Flap kojarzy mi się z kimś gapowatym, a Flip, to ktoś poucza gapowatego.... A tak w ogóle to dzięki za odpowiedź....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones