PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877376}
7,6 19 787
ocen
7,6 10 1 19787
8,1 34
oceny krytyków
Film balkonowy
powrót do forum filmu Film balkonowy

Tak jak w tytule zauważyłem że strasznie ich w tym filmie dużo trochę za dużo a mało jakiś par, zwyczajnych spacerowiczów, młodzieży czy ludzi wracających z pracy.
Brak też w nim chamstwa, nieprzyjemnych odpowiedzi itp. Pachnie ustawką a może twórca by być bardziej wiarygodny dla takich jak ja powinienem wypuścić inne części z materiałów które nagrał Pt. film balkonowy: chamy i prostaki, film balkonowy: na spacerku. Film balkonowy: filozofia życia

pidzieciol

O ile niektóre wypowiedzi przechodniów wyglądają autentycznie, tak inne już nie, mam na myśli Panią z książką o Astronomii. Widać, że Pan Paweł Łoziński celowo dobierał historie i to bylo odpowiednio zmontowane, tak by całość przypominała długometrażowy film dokumentalny. Zupełnie niepotrzebny wątek LGBT, który tak naprawdę nic nie wnosił do całości, no i w końcu dobrze że ktoś to zauważył, że facet nie potrafi w tym filmie rozmawiać z ludźmi, strasznie irytowały niektóre jego pytania.

ocenił(a) film na 5
Taio

Podpisuję się pod Twoim komentarzem

ocenił(a) film na 6
Taio

Tak a w dodatku ta scena z marszem niepodległości. Po co pokazywać patriotów lepiej pokazać kiboli śpiewających wypi****lać z uchodźcami i dwóch typów co o gejach coś mówili. No dobrze że chociaż pokazał śpiewającą dziewczynkę

ocenił(a) film na 6
Taio

"Zupełnie niepotrzebny wątek LGBT, który tak naprawdę nic nie wnosił do całości" zasmucę cię bardzo ale osoby lgbt faktycznie istnieją i pewnie niejedna przeszła pod twoim balkonem. co miał zrobić, wyciąć ich z rzeczywistości balkonowo-chodnikowej bo "to nic nie wnosi"? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones