PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015975}

Filip

7,1 31 672
oceny
7,1 10 1 31672
6,8 44
oceny krytyków
Filip
powrót do forum filmu Filip

To pierwszy polski film, który zasługuje na Oscara. I nie w kategorii filmów obcojęzycznych, ale głównej. Klimat, opowieść, gra aktorska, scenografie, muzyka - naprawdę wszystko niesamowicie zgrane i jest to poziom najlepszych hollywódzkich produkcji - jak np. Pianista.

chuckyy

Pianista jest polskim filmem i na pewno nie hollywoodzkim, bo wśród producentów nie ma USA.

chuckyy

Super dopracowana polska produkcja. Jestem nadal pod wielkim wrażeniem. Kostiumy, muzyka, fabuła i obsada - całokształt wyszedł genialnie. Dobrze wydane pieniądze.

chuckyy

Nie zdziwiłabym się jakby Filip faktycznie otrzymał nagrodę znaną na cały świat. Jest to wysokiej klasy produkcja. Ja osobiście jestem zachwycona tym filmem.

chuckyy

Jest to film dla koneserów dobrego, mocnego kina. Obsada doskonale odegrała swoje role. Wielkie brawa przede wszystkim dla Eryka. Filip zasługuje na uznanie i rozgłos nie tylko w Polsce.

chuckyy

Ciekawy film. Mogę z ręką na sercu polecić fanom tego typu produkcji. Milion kciuków w górę ode mnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones