PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420435}

Fighter

The Fighter
7,6 110 865
ocen
7,6 10 1 110865
7,1 31
ocen krytyków
Fighter
powrót do forum filmu Fighter

Bale rewelacyjny!

ocenił(a) film na 8

Znakomity Bale, sztampowy jak zwykle Wahlberg. Film dobry 8/10

ocenił(a) film na 8
Swir

To trzeba przyznać, Christian Bale zagrał fenomenalnie. Jak sobie przypomnę jego rolę w innych filmach (np. w Equilibrium), tym bardziej dostrzegam talent tego aktora, potrafiącego mocno wiarygodnie zagrać postaci z przeciwnych horyzontów.

ocenił(a) film na 7
vectra_gts

rzeczywiście Bale zawsze świetnie dopracowuje swoje role i widać efekty, ale szkoda że nikt nie docenia jak idealnine pasował do głównej roli Mark Wahlberg, też był świetny, nie dał się przyćmić przez Bale'a według mnie.

ocenił(a) film na 8
kyly10197

Zgadza się, Mark też zagrał swą rolę znakomicie :)

ocenił(a) film na 8
Swir

cała obsada wypadła świetnie, Wahlberg miał chyba trudniejszą rolę bo przekonywująco zagrać przeciętniaka to sztuka. Bale ma wprawę w graniu świrów -vide Mechanik-, Melissa jak zwykle sekutnica a reszta rodzinki jak żywy dowód na chów wsobny.

ocenił(a) film na 7
Swir

Trudno się z tym zgodzić.
To Bale miał "łatwiej", gra ekstrawertyka, wszystko na wierzchu, zawsze na pierwszym planie, nie daje nikomu dojść do słowa. Schowany za nim, grający introwertyka, a więc na drugim biegunie, Mark Whlberg wypada wprost kapitalnie. Gra nienachalnie, subtelnie, jest zupełnie wycofany, skromny, wrażliwy. Wspaniały.
https://www.youtube.com/watch?v=OELFAF76DEU
https://www.youtube.com/watch?v=s2pqELFTepw

ocenił(a) film na 9
Swir

Wiem że stary temat, ale nie chce zakładać nowego.
Bale pozamiatał chyba wszystkich obecnych.
Najwięcej zyskał w końcowej scenie gdzie jego brat zdobywa mistrzostwo. Jego mina i wzrok oddają perfekcyjnie uczucie jakie musiał mieć w głowie Dicky. Szczęście z powodu zwycięstwa brata, gorzki żal że jemu nie udało się osiągnąć tego samego i zdanie sobie sprawy że wszystko co przeszedł doprowadziło go do tego momentu gdzie radość miesza się z własnym niepowodzeniem i zmarnowanym potencjałem. Umieć coś takiego zagrać to się nazywa kunszt aktorski. Nie jestem jego wielką fanką, ale trzeba przyznać że facet jest dobry w tym co robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones