PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756160}

Faworyta

The Favourite
7,5 87 015
ocen
7,5 10 1 87015
7,8 57
ocen krytyków
Faworyta
powrót do forum filmu Faworyta

Rewelacja!

ocenił(a) film na 9

Nie mogłam przebrnąć przez Lobstera, gdy go pierwszy raz oglądałam, choć teraz obiecałam sobie, że ponownie do niego wrócę. Natomiast, The Favourite wyrasta dosłownie na mojego faworyta, jeśli dane mu będzie walczyć o tegorocznego Oscara. To prawdziwy majstersztyk!! A trio Colman, Stone, Weisz, to najlepsza obsada, jaką Lantimos mógł zebrać! Ten film jest nieprzewidywalny, gorszacy, zabawny, cudaczny, freakowy! Idźcie do kin!!!!

ocenił(a) film na 7
pola_polita

Będzie o oskara walczyć, już został nominowany przez Gildie Producentów, prawdopodobnie Gildia Reżyserów nominuje Lanthimosa, jest jednym z faworytów do wygrania Złotego Globa za Najlepszą Komedię, już film zdobył 10 nagród BIFA - niezależne nagrody filmowe, prawdopodobnie zdominuje nagrody BAFTA, bukmacherzy jednak stawiają na promowane ze wszystkich stron przecenione, przereklamowane i o klasę gorsze Narodziny gwiazdy i Czarną Panterę.

ocenił(a) film na 9
kamil23234

Swietna wiadomość! Niestety nie śledzę oscarowych nowinek, ale dzięki za info! Ja jednak mam nadzieję, że Narodziny gwiazdy nie zdominuja statuetkowego sezonu w USA, bo tak jak napisałeś, jest o klasę gorszy niż choćby The Favourite!

użytkownik usunięty
pola_polita

Pieprzyć Oscary.

ocenił(a) film na 9

Dzieki za ten duzo wnoszacy do dyskusji komentarz :D ;)

użytkownik usunięty
pola_polita

Polecam się.

ocenił(a) film na 9

Będę pamiętać :D

użytkownik usunięty
pola_polita

Na pewno.

ocenił(a) film na 10
pola_polita

UFF !!! Obejrzałem dzisiaj filmowe cudeńko - majstersztyk - 10/10 !!!

ocenił(a) film na 9
Szpila_1308

Zgadzam sie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones