PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 632
oceny
6,5 10 1 111632
4,4 20
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Ten Film to nieporozumienie, Fabuła jest bez sensu, nic się nie trzyma kupy, na ekranie sa obrazy i piekne efekty z których nic nie wynika, po wyjściu z kina zapytałem kolege żeby mi powiedział o co w chodziło, ale tez nie potrafił powiedzieć. Siano, strata pieniędzy.
Jestem fanem Harrego Pottera i cześć pierwsza Fantastycznych Zwierząt oceniam na 10/10 ale jeżeli chodzi o druga część to jest to strzelenie samobója, film jest tak jest zrobiony że szkoda słów. koniec zatem, ocena 1/10. nawet nie dwa, bo efekty dzisiaj to nie jest juz sztuka ale wciskanie widzowi obrazów bez sensu.

ocenił(a) film na 2
swistakmarvin26

Cieszę się, że nie tylko ja mam takie zdanie...

ocenił(a) film na 5
Ap0st0l

nudy straszne, tylko klimat jak zwykle fajny. więc może zsentymentu daję wyższą ocenę niż 3

swistakmarvin26

UWAGA SPOILER
Ja tak do około 45 minut filmu myślałem, że zasnę (tak słabego początku w kinowym filmie dawno niw widziałem). W chwili gdy pojawił się Dumbledore oraz pokazali Hogwart, zmieniłem zdanie, może to przez sentyment, ale łezka się w oku kręciła. Film 8/10.

ocenił(a) film na 9
użytkownik usunięty
swistakmarvin26

Teraz widzę w jaki sposób zaniżana jest ocena filmu. Fan Harry'ego Pottera? Oszczędź sobie, mugolu.

ocenił(a) film na 1

Jestem fanem HArrego ale scenariusz jest tak debilny jakby zabrała się za niego osoba mająca 15 lat, dziur jest tyle ze omfg, scena w tunelu ma tyle ekspozycji co marna opera mydlana, wystąpienie Grindelwalda XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD , no najgorszy film 2018 roku i to bez konkurencji

Niekryt


"dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu (PRZEMĄDRZAŁYCH) idiotów" (St. Lem).

Ja tam fanem żadnym nie jestem, Harry Potter to po prostu seria dobrych (i tyle) filmów, ale to już naprawdę syf. Pierwsza część była w miarę, ta ją rozwaliła.

ocenił(a) film na 5
swistakmarvin26

Największym nieporozumieniem tego filmu jest postać Dumbledore'a.

swistakmarvin26

Wzajemnie. Ja również nienawidzę tej serii. Pierwsza część tak samo nudna i głupia. Nie zamierzam oglądać pozostałych. Dno.!!! Powtarzam ta seria to dno!!!!

ocenił(a) film na 3
swistakmarvin26

powiem szczerze, że też nie umiem tego streścić ;p

ocenił(a) film na 4
swistakmarvin26

znudzony byłem strasznie. Flaki z olejem.

ocenił(a) film na 7
swistakmarvin26

Ojej, ktoś tu strzelił focha i to takiego z przytupem. Przykro się robi, gdy ktoś ocenia film nie na podstawie jego indywidualnej wartości ale porównując go z innym. "Jestem fanem Harrego Pottera"-fajnie, ja również, ale czy to oznacza, że mam zdeptać całkiem dobrą produkcję bo "liczyłem na coś innego"? Nie zgadzam się z Twoją opinią za to niezmiernie ciekawi mnie ocena "Zakonnicy" (9!) przy której śmiałam się przez łzy rozpaczy i na trzeźwo zapewne bym tego nie przetrwała, ale za podobieństwo głównej bohaterki do Marilyna Mansona oceniłam aż na 3 ;)

ocenił(a) film na 1
Ali3n

jesteś fanem czy nie, ten film to szczyt głupoty i amatorszczyzny

Niekryt

X-meni w świecie magii dosłownie zamiast mutantów magowie.

ocenił(a) film na 1
swistakmarvin26

potwierdzam, przykre że seria o Harry'm niema następcy tylko taki syf

swistakmarvin26


"dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu (PRZEMĄDRZAŁYCH) idiotów" (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones