PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731997}

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
5,8 45 302
oceny
5,8 10 1 45302
4,4 19
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a

Bounty zamawiając repliki powiedziała, że potrzebne jej sześć, czyli łącznie z prawdziwą było ich siedem. W pokoju życzeń na ziemi leżało pięć. Raczej każda była tam nieprawdziwa, a Bounty potem zabrała oryginalną. Jednak cały czas mnie zastanawia co się stało z szóstą podrobką. Błąd w filmie, czy ja coś pomieszałam, czy problem z tłumaczeniem, bo może powiedziała coś w stylu, że wszystkich razem potrzebuje sześć :p

ocenił(a) film na 9
NeitalMike

Też mnie to zastanowiło, ale mając na uwadze fabułę i próbę wprowadzania w dezorientacje przeciwnika - może to była jedna z takich prób :)

ocenił(a) film na 3
A_szub

To samo co z popiołem na twarzy Madsa w kulminacyjnej scenie. Błąd, jakich wiele w tym filmie.

Anja_33

Dlaczego popiół na jego twarzy to błąd?

NeitalMike

Pół tuzina kopii + oryginalna. Razem nawet siedem.

ocenił(a) film na 6
NeitalMike

Jeżeli dobrze widziałem to Bounty wzięła piątą. A co do replik to zamówiono sześć, ale czy wytwórca zdążył zrobić tyle w tak krótkim czasie tego nie wiemy.

NeitalMike

I o to właśnie chodziło. Jesteśmy zdezorientowani, co oznacza, że ​​Grindelwald również byłby zdezorientowany, gdyby miał wizję Bunty. Głowiłby się co z resztą walizek. Kontratak w akcji, czyli plan wypalił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones