PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731997}

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
5,8 45 437
ocen
5,8 10 1 45437
4,4 20
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a

Ale co będzie w części 3?

użytkownik usunięty

Czy to możliwe, że w 2020 będzie tak zwana kontynuacja ostatniej części? Bo w ostatniej: w Hogwarcie Credence rzucił jakiś czar na górę.

Prawdopodobnie dojdzie do pojedynku Dumbredole vs Credenc

To nie był Hogwart. Oni są w zamku Grindelwalda,które potem stanie się jego więzieniem.

użytkownik usunięty
wazka16

Jeśli to nie był Hogwart, to czemu mi się tak skojarzyło?

Przecież było napisane, że to zamek Nurmengard.

użytkownik usunięty
DarthDream

@DarthDream No to musiałem źle zobaczyć...

ja osobiście mam nadzieję, że się okaże iż Leta nie zginęła i powróci w 3 części. w końcu musi potwierdzić to co oczywiste, a mianowicie że swoje rzekomo ostatnie słowa - tj. "kocham Cię" - kierowała do tego drugiego Scamandera ;) i z ogromną przyjemnością w 3 części zobaczyłabym prześliczną Claudię Kim aka Nagini w większej roli.

napewno Dumbledamn skonfrontuje się z Grindelwaldem. w końcu będzie musiał...

II część niestety jest trochę słabsza od I, liczę więc na to że twórcy wyciągną wnioski i nie popełnią tych samych błędów przy kolejnej części co w Fantastic Beasts 2

isobel

A co to da, że Leta powie Newtowi, że go kocha? Newt kocha Tinę a wyznanie Lety niczego nie zmieni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
isobel

Jak w obecnych czasach miło dyskutować z kimś w Internecie...
Chciałam po prostu pokonwersować na temat filmu, wyrazić swoją opinię na temat tej sceny, a Ty od razu mnie atakujesz. Odpisałam po prostu na coś co wywnioskować z Twojej wypowiedzi i tyle. Ty jak widzę również źle zinterpretowałaś moją wypowiedź. No cóż...widać dyskusji tu nie będzie. Miłego dnia.

Kassie

no cóż. przynajmniej byłam na tyle miła , że w ogóle odpowiedziałam. nie interesuje mnie to co masz do powiedzenia, miło że ciąg dalszy swoich żali zachowasz dla siebie. dzięki.

isobel

Jesteś niemiła, wiesz?

Mggart

ojeju.no jestem. przejęłam się.

isobel

Ojojoj bardzo niemiła, a fuu nie ładnie. Wstysz się wstręciucho!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
isobel

ty "szanowna" jesteś źle wychowana i nawet trollem nie jesteś... z pewnością jesteś sfrustrowaną, niedocenianą i samotną istotą. Żal mi ciebie...

Mggart

Kupuję popcorn xD.
A tak na poważnie, Mggart, daj spokój :) . Z takimi osobami nie warto dyskutować.

Kassie

Masz rację. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
isobel

Czy Maledictus (Claudia Kim) zostaje faktycznie w przyszłości wężem Voldemorta - Nagini ? Coś tam było mówione przez gościa z cyrku, że niebawem zostanie w tym ciele (węża) na zawsze. Czy to prawda? I dlaczego przeszła na strone zła... może dalsze części to wyjaśnią, bo w HP nie było nic (o ile pamiętam) o historii Nagini ani jak stała się ostatecznie horkruksem.

piotrek710

tak - to właśnie ona. w przyszłości wierna towarzyszka Vodemorta, jeden z jego atrybutów oraz jeden z horkrusów. w HP faktycznie wiadomo tyle co nic o Nagini. JK Rowling w jednym z wywiadów zdradziła że w "Fantastic Beasts (...)" poznamy bliżej m.in właśnie jej historię. dalsze części na pewno ukażą jak została na zawsze uwięziona w ciele węża. mam nadzieję, że pokażą również jak Nagini spotkała Voldemorta oraz przede wszystkim jak została jego horkruksem.

Ma być 5 części z tego co wiem i z tego co mówiłą sama Rowling co 2 lata 2020, 2022, 2024

użytkownik usunięty
arkos89

Wiem, bo jest tak samo jak części 3 trylogii Star Wars.

ocenił(a) film na 5

Według mnie realizacja wielkiej manipulacji Grindelwalda czyli planowanie II wojny światowej jako argumentu , być może akcja będzie się dziać w Berlinie , Moskwie , a nawet Warszawie , na wykorzystanie Aureliusza trochę za wcześnie może w 4 lub w 5 filmie ale w 3 o wiele za wcześnie .

ocenił(a) film na 4

Będzie walka Grindelwalda z Dumbredorem i ten drugi wygra - w końcu w filmie mamy do czynienia z potężnym spojlerem.
Grindelwald ma czarną różczkę, którą w HP ma Dumbredore - a wszyscy wiemy w jaki sposób można ją przejąć.

BaniaPFDQ

Jak ktoś czytał książki o HP, to wie, że był pojedynek między tymi czarodziejami i kto zwyciężył. Z grubsza nawet mniej więcej wiadomo jak do tego doszło.

ocenił(a) film na 6
BaniaPFDQ

Nie wiem o jakiej walce i rywalizacji tu teraz mowa. Ale w tym filmie, Grindelwald coś bardzo znaczącego wygra to już pewne.

ocenił(a) film na 4
Siachu

Cała seria zmierza do pojedynku Grindelwalda z Dumbredorem - to chyba oczywiste.
W HP Dumbredore ma czarną różdżkę, która będzie ci posłuszna, tylko kiedy pokonasz poprzedniego właściciela. W FB Grindelwald jest jej właścicielem ...... Wniosek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones