PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32049}

Fanatyk

The Believer
7,4 114 893
oceny
7,4 10 1 114893
7,5 20
ocen krytyków
Fanatyk
powrót do forum filmu Fanatyk

nie mozna zapomniec..

ocenił(a) film na 10

Takich filmow mnie brakuje...Czyli tych, o ktorych nie zapominasz po wyjsciu z kina..Mnie chodzi po glowie juz 2 dzien i nie moge sie przez niego na niczym skupic. To chyba przez znakomita role Goslinga...Daniel ,w jego wykonaniu, mowil tak przekonujaco..az zaczelam w sobie odkrywac rzeczy, o ktorych nie mialam pojecia..Podejrzewam, ze nie przestalam byc tolerancyjna, ani nie zostalam antysemitka, ale..To wrecz przerazajace, jakie mysli przychodza ludziom podczas seansu...

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

Znam Goslinga
Znam Goslinga z mniej ambitnych ról. W tym filmie poraz pierwszy widzę go w takim filmie. Oczywiście robi wrażenie, ale w jego grze pojawia się dużo błędów. Można zrzucić to na młody wiek i małe doświadczenie. Wierzę, że w przyszłości będzie lepiej.

użytkownik usunięty
severus_snape

błędy
A co Ty z tymi błędami??? Juz kolejny raz o nich autorytatywnie piszesz, a zadnych konkretnie nie wymieniasz. Tak gadac to mozna o bledach w dyktandzie - bo wiadomo o co chodzi, ale w tym wypadku to kompletnie sensu nie ma.

ocenił(a) film na 10
severus_snape

znowu bez konkretow
Upieram sie przy swoim, zebys podal, jakie bledy Gosling popelnia, bo chyba brak doswiadczenia i mlody wiek, to nie bledy w grze?
Juz wszyscy kojarza go z seriali (baaardzo malo ambitnych, ale moim zdaniem w tym filmie pokazal klase.

ocenił(a) film na 9
severus_snape

Nie pokazuje swej roli w 100% tak jak potrafi
Nie pokazuje swej roli w 100% tak jak potrafi, nie zaprzeczę gra dobrze, ale moim zdaniem dużo mu brakuje. Po obejrzeniu filmu przeczytałem, że Gosling miał zagrać gostka trochę innego niż zagrał. Może wy tego nie zauważyliście, ale mnie coś dotknęło w tym.

użytkownik usunięty
severus_snape

ale jak?
Czyli jakiego mial zagrac? I w jakich filmach pokazal sie z lepszej strony?
Nie zadaje tych pytan, zeby przeciwstawic sie Twoim slowom, tylko chcialabym moc sie z nimi zgodzic, badz im zaprzeczyc. A poki co nie moge sie do nich ustosunkowac.
Takze tradycyjnie dla odmiany prosze,zebys odpowiedzial na moje pytania zawarte na poczatku komentarza. Z gory dziekuje.

ocenił(a) film na 9

może powinien bardziej wczuć się w rolę
Może powinien bardziej wczuć się w rolę. Widziałem go w jakimś serialu co leci chyba na jakimś kanale dla maluchów. Byłem u kolegi leciało i kawałek obejrzałem. Tam zagrał lepiej niż tutaj domyślając się jak miał zagrać.

ocenił(a) film na 10
severus_snape

Herkules
Masz zapewne na mysli Herkulesa, czy tez Mlodego Herkulesa. Nie ukrywam,ze nie widzialam odcinkow, ale juz sam temat nie sklania mnie do refleksji i nie wiem, jak mozna sie w takim serialu pokazac lepiej niz w Fanatyku. Po prostu czekam az go wznowia i obejrze. Jednak poki co, uwazam,ze zagral w Fanatyku swietnie.

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

To nie Herkules
To nie chodziło o Herkulesa, tylko o coś innego. Chociaż w Herkulesie wg. mnie zagrał lepiej niż w Fanatyku. A poza tym Gosling mógł zagrać tę rolę powiedzmy trochę bardziej... naturalnie?

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

To nie Herkules
To nie chodziło o Herkulesa, tylko o coś innego. Chociaż w Herkulesie wg. mnie zagrał lepiej niż w Fanatyku. A poza tym Gosling mógł zagrać tę rolę powiedzmy trochę bardziej... naturalnie?

ocenił(a) film na 10
severus_snape

moje racje
Nie rozumiem dalej Twoich obiekcji. Niestety nie jestes w stanie mnie przekonac do swoich racji (podejrzewam,ze ja Ciebie do swoich rowniez nie ;-) ) Mysle, ze gral naturalnie. Emocje jego bohatera widz czuje, co swiadczy chyba o tym,ze Gosling czul te role. Ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 10
severus_snape

serial
Bardzo jestem ciekawa tego innego serialu, bo Herkulesa ogladac nie bede. To ponad moje sily ;-). A moze chociaz pamietasz, jaka tematyke mial ten drugi serial?

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

Moim zdaniem
Moim zdaniem widz właśnie nie czuje emocji bohatera. A co do tego filmu do o jakiejś chyba szkole?

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

Moim zdaniem
Moim zdaniem jest całkiem odwrotnie, widz nie czuje emocji bohatera. A co do tego serialu to coś chyba o szkole?

użytkownik usunięty
severus_snape

ja...
Nie wiem...Moze wrazenia z Fanatyka zaleza od nastawienia... Ja szlam z nadzieja na znakomite widowisko i sie nie zawiodlam.

ocenił(a) film na 9

może
Może masz rację ja też w sumie chciałem obejrzeć dobry film, ale ten nie przekonał mnie za bardzo. Może wrażenia to zależą od preferowanego przez widza rodzaju filmu?

ocenił(a) film na 9

może
Może masz rację ja też w sumie chciałem obejrzeć dobry film, ale ten nie przekonał mnie za bardzo. Może wrażenia to zależą od preferowanego przez widza rodzaju filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones