PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32049}

Fanatyk

The Believer
7,4 114 893
oceny
7,4 10 1 114893
7,5 20
ocen krytyków
Fanatyk
powrót do forum filmu Fanatyk

Siła filmu

ocenił(a) film na 9

Siła filmu tkwi w jego pasji, gorączkowej temperaturze, doprowadzeniu sytuacji do ekstremów. Czuje się, że reżyser (znany jako scenarzysta czysto komercyjnych kawałków w rodzaju "Wydział wewnętrzny" czy "Wróg publiczny") rozgrywa tu ze sobą własną, bolesną i uwierającą sprawę. I byłoby grubym błędem widzieć w filmie wyłącznie portret zajadłego antysemity albo też odwrotnie - historię dobrego, żydowskiego chłopca, który - wskutek nieporozumienia na lekcji religii - zszedł na złą drogę. Jest w nim dużo więcej.

severus_snape

PLAGIAT!!! - to jest tekst z www2.gazety.pl - pmoss 08-05-2002
Nie przesadzasz ty czasem? Myślisz, że nikt nie wie, że to nie jest tekst twojego autorstwa (zresztą nie tylko ten)?
To jest fragment recenzji z www2.gazeta.pl autorstwa pmoss z dnia 08-05-2002.

ocenił(a) film na 8
gonia

PLAGIAT!!! - to trzeba tępić...
najpierw pisze krótkie bezsensowne komentarze, a teraz to...
oj snape, przesadziłeś i to nieźle!

Ponk

zgadzam się. . .
rzeczywiście przesadził. żeby wkleiać komentarze z innych stron. uuuu!!

ocenił(a) film na 9
Ponk

Ty też tak robisz
Ty też tak robisz jeśli bardzo byś chciał mogę pokazać ci niepodważalny dowód.

ocenił(a) film na 10
severus_snape

?????!!!!!!!
Daj spokoj...Co to w ogole za argument? Plagiat pozostaje plagiatem...Niewazne ile osob zrobiloby tak, jak Ty. Ja nie znizylabym sie do ich poziomu... Wole podpisac sie pod wlasna tworczoscia...Wszystko jedno jaka by ona byla...

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

to nie do ciebie
To nie do ciebie. Jak nie chcesz plagiatować nie plagiatuj twoja sprawa.

ocenił(a) film na 10
severus_snape

wiem
daje sobie sprawe,ze to nie do mnie byla kierowana Twoja wypowiedz,ale po prostu zaskoczyly mnie Twoje argumenty. To tyle. Plagiatowac nie bede.

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

to nie do ciebie
To nie do ciebie. Jak nie chcesz plagiatować nie plagiatuj twoja sprawa.

ocenił(a) film na 10
severus_snape

cos obrzydliwego...
Jezeli chcesz tylko stukac punkty, to pisz dalej krotkie komentarze i nikt nie bedzie sie czepial...Plagiat to przestepstwo! Poza tym nie wstyd Ci???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones