PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32049}

Fanatyk

The Believer
7,4 114 896
ocen
7,4 10 1 114896
7,5 20
ocen krytyków
Fanatyk
powrót do forum filmu Fanatyk

Oryginalny

ocenił(a) film na 9

Spodziewałem się po "Fanatyku" czegoś bardziej wstrząsającego, brutalnego wręcz makabrycznego a dostałem coś wywarzonego. Przemoc jest tutaj obecna w ilościach potrzebnych do zrobienia takiego filmu i ani krzty więcej. Jednak nie zawiodłem się na tym filmie, bo opowiedziana historia jest niesamowicie wciągająca i poparta dobrym aktorstwem. Postać Dannego z jego dualizmem jest niesamowicie intrygująca i całkowicie niezrozumiała, co było chyba zamierzeniem twórców. Rzadko zdarza się coś tak oryginalnego jak "Fanatyk"

ocenił(a) film na 6
entyn

Film jest ten całkowicie oryginalny, oglądając początek filmu możne było spodziewać się większego uzewnętrznienia nienawiści.. jednak akcja poszła w zupełnie inne tory. Z jednej strony dobrze bo powstał oryginalny film z drugiej strony wręcz przeciwnie. Film byłby bardziej przekonywujący z większa dozą nienawiści u głównego bohatera, a tak pokazuje tylko młodego chłopaka na rozstaju dróg.

ocenił(a) film na 8
entyn

"Fanatyk" to naprawdę dobry tytuł. Zgadzam się, że jest zaskakujący, bo pamiętam jak go pierwszy raz oglądałam i byłam szczerze zaskoczona "dozowaniem" brutalizmy, tak jak piszesz " w ilościach potrzebnych do zrobienia takiego filmu". Mnie najbardziej w tym filmie spodobała się wewnętrzna walka Danny'ego z samym sobą, a co także świetnie łączy się ze scenariuszem, z tym co pada na ekranie odnośnie wszelkich form fanatyzmu, nazizmu i tematów pokrewnych. Poza tym świetna rola R. Goslinga. Film godny uwagi także na to same słowa, które w nim padają. "Fanatyka" warto posłuchać.

entyn

No, już nie tak bardzo oryginalny. Odsyłam do filmu pt. "Skin"

ocenił(a) film na 8
entyn

Cześć
Moim zdaniem dualizm głównego bohatera wynika z głebokich przemyśleń dotyczących natury człowieka i humanizmu ludzkości.Większość ludzi na przestrzeni życia dochodzi do wniosku,że człowieczeństwo jest niezmierzalną wartością.Wzorców do naśladowania(autorytetów)jest wiele i każdy indywidualnie znajduje sobie wzorzec do naśladowania,wartość człowieka jest niezmierzalna i czyny świadczą o humanizmie każdego osobno.Świetny film,uwielbia mieć pretekst do przemyśleń po obejrzeniu filmu.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones