PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32049}

Fanatyk

The Believer
7,4 114 896
ocen
7,4 10 1 114896
7,5 20
ocen krytyków
Fanatyk
powrót do forum filmu Fanatyk

Durny film

użytkownik usunięty

Co tu pisać, durnoctwo do potęgi, żyd-nazista. Cały ten obraz śmierdzi na kilometr żydowską propagandą, i tyle. Sam też mam blisko narodowo socjalistyczne poglądy także poniekąd czuje się urażony tym żałosnym filmkiem :] A teraz wyzywajcie mnie od hitlerowców i wylewajcie swoje gorzkie, żale. Całuski i papa.

Dzieciom wstep wzbroniony !!! To dlaczego piszesz 666

Jak najbardziej jest to czysta fikcja. Co prawda film nawiązuje do jakichś tam prawdziwych wydarzeń, czym szczyci się reżyser (pochodzenia żydowskiego), bo ponoć Dan Burros pierwowzór fanatyka miał jakiegoś tam praprzodka pochodzenia żydowskiego;) co więcej ponoć popełnił samobójstwo, a znaleziono go z raną postrzałową klatki piersiowej he he

ocenił(a) film na 5

dziku racje masz absolutną. popieram Twoje zdanie

Socjalistyczne poglądy? Raczej woda w mózgu. Socjalizm to najsmieszniejszy i najbardziej nonsensowny z czynikow zacofania spoleczenstwa.
A film dobry tylko troche koncowka poryta

ocenił(a) film na 9

w głowe się jebnij. Film rewelacyjny. Masz za wąskie horyzonty na taka fabułę...

ocenił(a) film na 8
VooDooArtizm

"w głowe się jebnij" to nie było za mądre teraz kolo będzie próbował wyruchać własny łeb...a przecież nie o to Tobie chodziło?

użytkownik usunięty

hehe
ja nie jestem narodowym socjalistą, ale film zwyczajnie mierny i tendencyjny.

Żydowska propaganda? Śmiać mi się chce, jak to czytam. Tylko tyle z tego filmu wyniosłeś? Że Dany był biednym, godnym pożałowania żydem? Nie o to tu chodziło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones