PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683146}

Dama z Seulu

Hai-hil
6,8 624
oceny
6,8 10 1 624
7,0 3
oceny krytyków
Facet w szpilkach
powrót do forum filmu Facet w szpilkach

http://blackcatbone9.blogspot.com/2015/02/film-koreanski-dama-z-seulu-hai-hil-20 13.html

ocenił(a) film na 6
Joanna_B_

Recenzja treściwa i ciekawa , zgadzam się z nią , tylko mam małą uwagę - akurat ja skusiłem się i kliknąłem w twój link , ale wielu nie przeczyta jej wcale , bo ludzie boją się wchodzić na niepewne ( jeśli chodzi o bezpieczeństwo w sieci ) strony . Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

jjarek_filmweb - dziękuję za poświęcenie swojego czasu na przeczytanie mojej recenzji "Damy z Seulu" i miłe słowa. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo strony - nie pomyślałam o tym, czy masz na to jakąś radę?

ocenił(a) film na 6
Joanna_B_

To tak ogólnie , niestety jestem zwykłym " zjadaczem " chleba i to z pokolenia które nie urodziło się z komputerem w kołysce , czyli się nie znam , ale napisałem o obawach , jakie mam ja oraz niektórzy znajomi - właśnie przed wchodzeniem na nieznane strony . W twoim wypadku było w porządku , ale często gdyby nie program antywirusowy , wpakowałbym się w kłopoty . Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

Rozumiem :) Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones