PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686419}
7,3 201 660
ocen
7,3 10 1 201660
7,8 44
oceny krytyków
Ex Machina
powrót do forum filmu Ex Machina

Zastanawia mnie jedna rzecz w zakończeniu, mianowicie wątek z pilotem, bo niby jak Ava nakłoniła go do odlotu ? Zakładam, ze facet wiedział, że leci po Caleba, a tu nagle spotyka jakąś damulkę w lesie, facet kompletnie zapomina o zadaniu i odlatują. Poza tym, ciekawe jak Ava poradziła sobie w tym świecie, sama, bez domu i możliwości podładowania.

ocenił(a) film na 9
Pechowiec

Mozliwe ze piloci sie zmieniali - kazdy byl tym nowym i latal tam tylko raz. Cala ta baza, eksperymenty, byly scisle tajne, nowy pilot mogl nie wiedziec kogo odbiera. Mogl miec tylko zadanie odebrac goscia profesora.

Aretus

Ja podejrzewam,że pilota też zabiła. A jak poradziła sobie w świecie ludzi to zastanawiające. Skąd wzęła pienądze na nowe ciuchy w których est na końcu? Co robiła całymi dniami sama? Ile można zwiedzać?

ocenił(a) film na 9
ana_chj

A może po prostu się wyładowała albo z innych powodów nie poradziła sobie w świecie? Dla mnie ten problem nie jest aż tak istotny na tle całego filmu

ana_chj

Ładowała się indukcyjnie, a więc mogła "podbierać" prąd np. z kabla w ścianie. A nowa sukienka? Może kogoś zbajerowała, żeby jej kupił? A może wypróbowała pewne czujniki, w które Nathan ją wyposażył, przy okazji przytulając trochę grosza? ;)

Pechowiec

Być może sprzedała mu zgrabną bajeczkę w stylu:
- Tata kazał Calebowi zostać jeszcze miesiąc. Nad czymś tam pracują, ja się na tym za bardzo nie znam... Ale, ale! Niech mnie pan podrzuci do miasta, inaczej spóźnię się na uczelnię.
- Jasne, wskakuj! A na czym studiujesz?
- Na ASP. Chce pan, to narysuję panu portret!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones