PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852180}

Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
6,2 27 811
ocen
6,2 10 1 27811
5,4 19
ocen krytyków
Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga
powrót do forum filmu Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga

Film jest świetny, zwł. jeśli ktoś ogląda Eurowizję i czuje te klimaty związane z półfinałami, a także z typem uczestników, których państwa wysyłają.
Spodziewałam się czegoś dobrego, ale byłam mimo to pozytywnie zaskoczona, zwiastun nie zdradził całego filmu i akcji, muzyka super, niektóre teksty naprawdę śmieszne, Rachel świetna, ale i tak chyba film skradł Dan Stevens w roli Lemtova :)

ocenił(a) film na 7
_Queen

Dokładnie, świetny film, z przymrużeniem oka pokazane jakim dziadostwem jest Eurowizja.

ocenił(a) film na 10
_Queen

Właśnie skończyłam oglądać. Sztos!! Dawno się tak nie uśmiałam. Widziałam przez chwilę trailer i miałam nie oglądać, bo tematyka średnio mi odpowiadała, ale jak tylko włączyłam film, od razu pokochałam! Za wszystko, za fabułę, za piękne sceny, za cudowną muzykę, klimat, za głupkowaty, ale prześmieszny humor. To był bardzo dobrze wykorzystany czas! Polecam!!

ewelina_m

Bardzo przyjemny w odbiorze :)

_Queen

Dan Stevens był najjaśniejszym punktem tego filmu! Niesamowicie zagrał Lemtova. Rachel przesłodka! Greczynka też na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones