PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108122}
6,9 199 269
ocen
6,9 10 1 199269
5,9 14
ocen krytyków
EuroTrip
powrót do forum filmu EuroTrip

a będzie świetny !!! i wspaniała zabawa gwarantowana

ocenił(a) film na 2
matrab

Jeśli już w ogóle to... z kumpelą!

ocenił(a) film na 8
peace4all

też może być :P

ocenił(a) film na 9
peace4all

albo lepiej z 2 kumpelami i 14 piwami :o)

matrab

Jak to jest, facet poleca film do oglądania z gołymi mężczyznami?? Coś tu jest nie tak. Czy dziewczyna poleciłaby film do obejrzenia w którym pokazywano by wargi sromowe? Wątpię.

mlik

Jak to jest, facet poleca film do oglądania gdzie pojawiają się tylko goli mężczyźni? Coś tu jest nie tak. Czy dziewczyna poleciłaby film do obejrzenia w którym pokazywano by wargi sromowe? Wątpię.

ocenił(a) film na 8
mlik

jak ty zapamiętałeś z filmu tylko gołych facetów to niezły z ciebie pedzio :) ja tam pamiętam lepiej inne fajne sceny :)

matrab

Nie potrafisz zrozumieć, że z tego co napisałem to nie podoba mi się w filmie pokazywanie gołych facetów. Gamoniu, o to chodzi. Jeżeli zapamiętałeś te lepsze sceny to pewnie wiesz, że aktorki pokazały tylko cycki. Nudystki według reżyserów posiadają majtki. Nie widzisz w tym nic dziwnego, ,,goła kobieta,, ma na sobie majtki!? Przecież powinny być pokazane bez majtek. Jeżeli chcesz szukać pedałów to znajdziesz ich przy rubryce : reżyser. Pokazano gołych frajerów cało, a aktorkom pozwolono wystąpić w majtkach, to śmieszne. Tutaj można się dopatrzeć dyskryminacji. Czy widziałeś film w którym to by występowały całe nagie aktorki bez pokazywania gołych aktorów?

mlik

Nie rozumiem dlaczego reżyserzy nie wymyślają takich scena by to aktorki były pokazane całe nago, tylko wciskają kit w postaci golasów płci męskiej. Reżyserki nawet nie rozbierają całkowicie do naga aktorek.

ocenił(a) film na 8
mlik

kolego, pomyliłeś filmy, to czego szukasz masz na red tube :)
rozumiem że bolą Cię widoki męskich członków, nie masz swojego i boli Cię że inni mają ? te w filmie były za duże i masz kompleksy ?
i ja nie szukam pedałów, bo tutaj jednego znalazłem XD

film był dla mnie śmieszny, ale bez alkoholu by tak nie było dla tego moja wypowiedź i jakoś nie zapadły mi w pamięć sceny z męskimi narządami, tobie zapadły.. przypadek ? nie sądzę...

ocenił(a) film na 9
matrab

Wystarczy jedno piwo, ale kumple są niezbędni. Jak oglądałem sam to dałem 7/10, po kilku latach odświeżyłem sobie tytuł, tym razem z kumplami i moja ocena podskoczyła do 9. To naprawdę rewelacyjna dawka humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones