PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108122}
6,9 199 270
ocen
6,9 10 1 199270
5,9 14
ocen krytyków
EuroTrip
powrót do forum filmu EuroTrip

Naprawdę lubię amerykański humor , i komedie nie zmuszające do myślenia. Ale to chyba najgorszy taki film jaki oglądałem. Jest masa dobrych komedii, wystarczy poszukać. Nie rozumiem jak komuś może się to podobać, ten film jest po prostu żałosny.

ocenił(a) film na 9
TMMxdd

Ok. Czyli twoim zdaniem Movie 43 albo Superhero są lepsze?

ocenił(a) film na 2
rafciu18

Movie 43 jest zdecydowanie lepszy, Superhero nie oglądałem.

ocenił(a) film na 2
TMMxdd

Masz rację. Żałosny seksistowski humor, który zadowoli jedynie chłopców bo trochę cycków i seksu. Humor? Dobre

ocenił(a) film na 7
lively

Cycki i humor, mi wystarczy:)

ocenił(a) film na 2
PLEJER186

Nie dziwię się ;)

ocenił(a) film na 7
lively

Przyznaję że większość żartów którymi uraczyli nas twórcy jest kierowana do męskiej widowni (głównie tej w przedziale 11-17) tylko chciałbym zadać Ci dwa pytania: czy obejrzałaś film do końca? Czy nagość w amerykańskiej komedii o nastolatkach automatycznie przekreśla w Twoich oczach jego jakość? Nie twierdzę że masz beznadziejny gust, po prostu pytam.

Seksistowski humor to jedno ale (uwierz mi lub nie) nawet dorosłe kobiety potrafią śmiać się z tego filmu. Fakt, ta produkcja to festiwal zwisających genitaliów i uderzających plaskaczem w twarz stereotypów ale mimo przewidywalności jest faktycznie śmieszna! Motyw wycieczki po Watykanie z końcowej części filmu jest po prostu niesamowity.

ocenił(a) film na 2
MrDragoon

Tak, obejrzałam film do końca. Nie przekracza automatycznie, ale według mnie, to miało żenujący, niski poziom. Naprawdę. A często filmwebowicze znajdują w czymś takim fajną komedię. Ok, w porządku.Może niektórzy. Mnie to nie przekonuje.

ocenił(a) film na 7
lively

Przyznaję że wpychanie seks-schematów filmowych do tak wielu komedii bywa na dłuższą metę irytujące gdy poszukujemy lekkiej produkcji bez zobowiązań na luźną kinową ucztę ze znajomymi.

ocenił(a) film na 6
lively

I ludzi z dystansem do tych spraw.

ocenił(a) film na 2
RAC_79

Dystans dystansem, ale są pewne granice, a to było bardziej niż żałosne.

ocenił(a) film na 6
lively

Są szersze i węższe dystanse.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones