PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108122}
6,9 199 270
ocen
6,9 10 1 199270
5,9 14
ocen krytyków
EuroTrip
powrót do forum filmu EuroTrip

Dlaczego Matt Damon zastępuje wokalistę Luster, a nie śpiewa on sam? Ktoś wie?

paula15

ten facet co śpiewał w filmie z kolczykami i tatuażami to Matt Damon?

sloneczko161

Tak:) To Matt Damon, jako Donny. Zorientowałem się dopiero po tym, gdy kliknąłem dalej w czołówce xD

lithy_2

yyy... nie w czołówce a w obsadzie :D pardon

lithy_2

utaj bardziej pasuje miii skuzii mi skuzii ;) :D:D

megan1300

ale gafa! :)) si, si! "skuzii", "skuzii" ;D

ocenił(a) film na 9
megan1300

"scusi" a nie "skuzi" :) //za krótkiiiiiiii

NeoDh

film ok, przyjemnie sie oglada na 5 zasługuje no ale nie jest to film wysokich lotów czy nawet dobry dlatego dziwi mnie rola Matta w takim filmie!

ocenił(a) film na 7
javierek

no mnie też, ale nikt nie odpowiedział na moje pytanie... ;/
a tak nawiasem to pasuje mu taki image :D

paula15

Ja się zastanawiam czemu w ogóle Matt Damon zagrał w filmie tego typu i to do tego rolę drugoplanową. Ogółem komedia przyjemna, śmieszna i dość lekka, bez żadnych kombinacji.

The_Other_Guy

też dopiero w obsadzie zobaczyłam że Damon tu gra i najpierw nie zaczaiłam kogo,fajnie wyglądał ;-)

ocenił(a) film na 2
paula15

Bo zapewne wokalista wspomnianego zespołu chciał zachować resztki godności nie występując w takim gównianym filmidle. Godności, którego Mattowi brakuje. Tak tak, pewnie wy - fani tego gniota - zarzucicie mnie zaraz tekstami, że Matt ma do siebie dystans i dlatego tu zagrał, ale mnie to nie przekonuje. Bardziej prawdopodobne, że Damona skusiła kasa za kilkuminutowy występ.

ocenił(a) film na 3
agent_0700

Ciekawe jaka kasa, jak tego typu komedie raczej nie rozporządzają kilkuset milionowym budżetem :P
Zagrał tu dla zrzutu, po prostu.

ocenił(a) film na 10
agent_0700

Nie zesraj się
Film 10/10 lubię wracać do niego, zawsze bawi i dobre wspomnienia przywołuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones