PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317430}

Espectro

Al final del espectro
4,7 909
ocen
4,7 10 1 909
Espectro
powrót do forum filmu Espectro

Witam. Właśnie jestem po obejżeniu "Espectro". I jestem pod ogromnym wrażeniem. Carismie, która do tej pory wydawała same szmiry (nie licząc kilku dobrych produkcji na początku), udało się wreszcie wydać coś sensownego. Coś, co można obejżeć z ciekawością do samego końca.
Sam film "Espectro" przypomina azjatyckie kino grozy. Mało aktorów, ponure wnętrza i brak hektolitrówk krwi. Mnie, jako fanowi takiego kina, bardzo to odpowiada, aczkolwiek osoby, które wolą oglądać ludzkie flaki, polecam coś innego ;)
W całości, oceniam film na 7/10. Szczególnie podobało mi się zakończenie, pozostawiające do myślenia.

Pozdrawiam!

Mathisek

jesteś za bardzo do przodu, jeszcze tego nie wydali, a dopiero zapowiedzieli, więc nie bądź taki do przodu bo cię licho zaskoczy ;p

ocenił(a) film na 7
blade_16

To ciekawe, że tego nie wydali, bo wczoraj kupiłem ten film w kiosku :> Nie wiem jak mam Ci to udowodnić, ale jak nie chcesz wierzyć - nie wierz.

blade_16

Wydali, wydali.. również kupiłam ,niestety..

ocenił(a) film na 7
Veresa

pewnie ze wydali, w "kinie grozy" w kazdym kiosku mozna kupic :)
genialny film

ocenił(a) film na 7
Mathisek

Też daję 7/10. Końcówka filmu genialna. Bardzo mi się podobał. Oby dalej Carisma dawała takie filmy. "Ostatni dom na lewo" i "Espectro" mi się podobały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones