PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317430}

Espectro

Al final del espectro
4,7 909
ocen
4,7 10 1 909
Espectro
powrót do forum filmu Espectro

Oj biedni, większość z Was to tylko obserwatorzy bez ducha. Wybaczcie - nie powinienem odnosić się do osób, a do poglądów. Film jest fantastyczny jak chociażby Inaczej Niż W Raju, Jima Jarmusha. Mało kto docenia różnorodność kina. Podobnie gdy nie obejrzysz do końca - nie przekonasz się jak wspaniała jest Odyseja Kosmiczna 2001. Potrzebne sąróżne filmy, a ten, Espectro, wyciąga kwintesencję niepewności. Dla tych, którzy nie zrozumieli zakończenia polecam sprawdzić co to jest "Kompozycja otwarta".

użytkownik usunięty
Jiusko

*oklaski*
Ten film bez zakończenia jest jak roztopione lody i cola bez gazu...

ocenił(a) film na 2
Jiusko

Ta, pewno. Filmy o których wspominasz to pomysł, mistrzostwo, klasyka.
"Espectro" to nudy, nudy, nudy przemielone po raz setny w ciężkostrawną paćkę. Uwierz mi, że potrafię docenić dobry film i nie jestem "obserwatorem bez ducha". Aktorka grająca główną rolę i ogólnie cała historia była dosyć dobra ale sposób podania - tragedia. Każdy film należy podciągnąć pod kategorię którą reprezentuje, ten o którym mówimy jest w swojej tak kiepski, że nie mogłam się doczekać końca :) No ale cóż, są gusta i guściki :)

udkojagniece

a ja się zgadzam z Jiusko
film jest świetny 10/10

ocenił(a) film na 2
Jiusko

Srycja zwarta - ot, czym jest ten film. Jeden śmierdziuchowaty smęt.

ocenił(a) film na 1
Jiusko

skoro dla ciebie to ''coś'' jest wspaniałe to z całego serca ci współczuję i życzę obejrzenia naprawdę dobrego horroru, a nie gniota za 2,99

KayussHilton

Poziom Twojej wypowiedzi obraża tylko Ciebie KayussHilton. Współczuj, bo z filmem mam na pewno wiecej wspólnego niż Ty, więc współczuć warto :) Ale ok, już dobrze - to nie portal do obrażania siebie nawzajem. Rozumiem, ze może się wam nie podobać, ale rozumiem też jak mało widzów jest naprawdę odpowiednio wyedukowanych do oceniania tego typu "nudnych filmów". Oglądałem mnóstwo fantastycznych horrorów, thrillerów itp. mieszanek. Gniot za 2.99? tak się skłąda, że posiadam ten i ponad 300 innych tytułów na dvd i już zdążyłem zauważyć, że prawdziwe perełki można wyłowić właśnie za 3 czy 5 zł. Może wolisz Avatara za 60 zł? Jeśli cena ma dyktować jakość filmu to spiszmy na straty Soul Kitchen, Seksmisję, Adwokata diabła albo Milczenie owiec, ponieważ są dostępne za grosze. Mimo wszystko dziękuję za życzenie obejrzenia dobrych horrorów. Przyda się - jeszcze tyle filmów do poznania, jeszcze tyle książek nieprzeczytanych... :)

ocenił(a) film na 2
Jiusko

"(...) jak mało widzów jest naprawdę odpowiednio wyedukowanych do oceniania tego typu "nudnych filmów"

:D

ocenił(a) film na 3
Jiusko

To było kiepskie. Ile można- panienka w nawiedzonym domu z mroczną tajemnicą, pełzająca zjawa z zasłoniętą twarzą i nagranie wideo ze strasznym motywem. Jedyne co ratowało ten film, to niezłe ujęcia i fajna scenografia korytarza. Z kina hiszpańskiego już lepiej obejrzeć rec, a z mniej znanych dzień bestii.

whitlow

Ten film jest kolumbijski, nie hiszpański.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones