PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698878}

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Ice Age: Collision Course
6,2 43 233
oceny
6,2 10 1 43233
3,2 5
ocen krytyków
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
ocenił(a) film na 8
adidos09

Uśmiałem się po całości :D
Ponadto animacja jak zwykle na mocarnym poziomie, wszystkie particle, kolizje i eksplozje wyglądają niesamowicie (pomijając całkowitą niedorzeczność tego, co tam się faktycznie dzieje). Wiewiór jak żywy, włożyli w niego masę pracy.

ocenił(a) film na 6
adidos09

Nawet podobało mi się. Szczególnie 3:10-3:14, fajnie pokazali też powstanie Wielkiej Czerwonej Plamy na Jowiszu i coś na wzór zderzenia praZiemi z Theą. Kto będzie czarnym charakterem, jak będzie wyglądała fabuła i czy film będzie czymś świeżym to się dopiero przekonamy. Praktyka często pokazuje że im więcej części tym gorzej jak np w Shreku i Epoce (3 średnia, 4 trochę poniżej średniej-wydaje się już trochę przekombinowana i odrealniona w porównaniu do genialnej 1).

adidos09

A kiedy Będzie pełny zwiastun z dubbingiem , wie ktoś ?

krzyk3

Trochę za wcześnie na pełny zwiastun, pewnie będzie w styczniu albo lutym.

adidos09

Jak zawsze zabawny, a do tego bardzo ładnie wykonany :) Jeszcze informacja na temat pełnej obsady by się przydała (może jeszcze w tym roku?). A tak, pozostaje już tylko czekać na film (oby go nie zepsuli) xd

Kiszorek

Wiesz obsada do filmu już jest. :) można nawet zerknąć na angielską ciocię wikipedię.

adidos09

Wiem, że jest, ale może coś się jeszcze zmieni xd (np. takiego Luisa nie ma, co jest trochę dziwne)

Kiszorek

Jest przewidziany :) spokojnie. Czytalem gdzieś.

adidos09

No widzisz, a oficjalnie go ni ma :) miło by było gdyby jeszcze Scratte się pojawiła, ale chyba za dużo oczekuję :p

ocenił(a) film na 7
Kiszorek

Polecam zajrzeć tutaj: https://twitter.com/IceAge?ref_src=twsrc
Kilka Tweetów niżej znajdziesz gifa z "członkami stada". Na moje oko mamy dodane jak na razie 10 nowych postaci. Louisa jak na razie nie ma, co też mnie nieco dziwi ;-;

ocenił(a) film na 5
adidos09

genialne, po prostu kocham wiewióra <3 chociaż już naprawdę nie ogarniam, bo przecież pod koniec 1 maniek, sid, diego i reszta stracili swoje tamto miejsce zamieszkania i przybyli do tego jakby nowego, ,to które było bardziej roślinne, tutaj wygląda jakby znowu byli tam gdzie przedtem, wiewiór też na początku jest w miejscu gdzie jest ponownie mnóstwo lodu i śniegu (choć tu akurat widać ze góry itp. więc pewnie po prostu jakieś miejsce biegunowe.) No i to tylko krótkometrażówka xd, chociaż taka już w formie zapowiedzi jak to było z wędrówką kontynentów, ale tak czy siak genialna.

Rrouge

To miejsce o którym mówisz odnaleźli pod koniec 4 części. A co do tego czy był tam śnieg... był, więc mogli to wykorzystać. :)

ocenił(a) film na 5
adidos09

tak wiem że odnaleźli pod koniec 4 części, o to mi chodzi, ale to gdzie byli teraz wyglądało mi kompletnie na takie samo jak ta dolina, sprzed wędrówki kontynentów.

Rrouge

To prawda. No cóż, się okaze. :)

użytkownik usunięty
adidos09

A co może jak się przenieśli ?

Watpie bo tamto miejsce sie im spodobało.

ocenił(a) film na 4
adidos09

Najlepszy jest ten plakat - nawiązanie do Marsjanina ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones