PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 136
ocen
7,0 10 1 60136
6,7 53
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

Dziwny brak zaangażowania w ten tytuł na stronie... Pierwszy i to mocno zachęcający oficjalny teaser śmigał już od dobrych dwóch-trzech miechów , a dziś zobaczyłem po robocie pełny oficjalny zwiastun, a tu pusto i dalej "Untitled".

Trailer fenomenalnie magnetyczny. Po prostu Luhrmann - albo się to kocha, albo nie.. wiem. Dziwnym jest nie nawidziec twórczości Buzza. Zawsze swój styl i zawsze kino z krwi i kości. Reżyser - wizytówka. Szczególnie w tych czasach to tak dobrze widać. Odpalam ten zwiastun i widzę właśnie kino przed oczami i widzę że to Buzz.

Butler nominacja do Oscara jak w banku. Patrząc po takich biografiach i przeczuwając po zwiastunie jak ta rola otrze się o majstersztyk to nie zdziwi mnie statuetka. Skora Raydmane czy Malek dostali to ,,Elvis,, ma nie dostać... A tak poważnie Butler to jest dopiero aktor tego młodszego pokolenia. Dobrze się przebija i jest realnym konkurentem dla tego sforsowanego i umęczonego Chalameta. Austin mi osobiście wydaje mi się bardziej utalentowany.

ocenił(a) film na 8
mateos8

Też jestem zdziwiona... Baz długo robił "wprowadzenie" do tego trailera, który wygląda bardzo obiecująco. Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem jak Austin wyłapał nawet małe szczegóły i odwzorował ruchy Króla. Miałam ciarki oglądając trailer, a oglądałam go kilkukrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones