PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812803}

Eli

5,3 19 189
ocen
5,3 10 1 19189
Eli
powrót do forum filmu Eli

LIE

ocenił(a) film na 7

Film w sam raz na jesienny wieczór z żoną,kiedy starszy dziecior u dziadków a młodszy już śpi. Lekki,bez zbędnej głębi przekazu z fajnym twistem na koniec. Uważam że jedna z lepszych pozycji z tego gatunku w serwisie Netflix.

ocenił(a) film na 5
Lucas187

Co racja to racja. Nie spodziewałem się w sumie takiego zakończenia ale sam film jako całość jest strasznie przeciętny.

ocenił(a) film na 4
Sharimsejn

Zakończenie to niestety porażka, dawno nic tak głupiego nie widziałem.

ocenił(a) film na 5
pawulon1_2

Mi się naprawdę podobał, początek i powolne zaglebianie się w tajemnice domu miało dla mnie naprawdę duży potencjał. Podobał mi się sam dom, jak i odcięty korytarz. Pogrywa nie duchów z chłopcem. Czy choćby same odwrócenie ról, ale czym dłużej trwał tym bardziej w idiotycznym kierunku zmierzał. No i stało się, finał okazał się być rodem z serialu dla nastolatków. Ale czego chcieć w końcu netflix wiem, i pomyśleć, że kiedyś przed założeniem tam konta spodziewałam się cudów.

ocenił(a) film na 3
pawulon1_2

Popieram.

ocenił(a) film na 6
Lucas187

Taaa, jest w sumie fajna tajemnica i na końcu wiele absurdów nabiera sensu, zacny twist na koniec, wręcz właśnie na zakończenie bardziej byłem zaangażowany niż na początku, gdy ten chłopak był takim męczy dupą. A ogólnie zacna robota.

ocenił(a) film na 3
Lucas187

No tak. W sam raz, żeby w czasie filmu pobawić się z żoną w igraszki, bo i tak nie będzie szkoda, że się go nie obejrzy

ocenił(a) film na 7
Lucas187

Początek wydawał się troszkę nudny, ale z czasem film nabrał dobrego tempa.

ocenił(a) film na 8
Lucas187

Zgadzam się. Końcówka z początku wydaje się kiczowata, a w rezultacie ląduje na wysokiej pozycji przed napisami. Powiem szczerze nie spodziewałem się że będzie to aż tak dobre i ciekawe.

ocenił(a) film na 1
Lucas187

Totalnie zgadzam się z tym co przekazałeś w tym komentarzu, moja ocena to 7/10. Pozdarwin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones