PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531003}
4,7 238
ocen
4,7 10 1 238
Elfie Hopkins
powrót do forum filmu Elfie Hopkins

Nie dla mnie

ocenił(a) film na 4

Powiem szczerze, że spodziewałam się trochę tego, co zobaczyłam, ale mimo wszystko miałam
nadzieję, że się mylę. Nie nazwałabym tego horrorem - chyba, że dla nastolatków, i to takich
wczesnych. Jeśli ktoś z pełnoletnich ma nadzieję na ciekawy film, to nawet nie zaglądajcie do tego.

ocenił(a) film na 5
fuckyounick

Z pewnością znajdą się tacy , którym imponuje szwendanie się po planie parki ujaranych nastolatków , z których tytułowa Elfie jest córką Raya Winstone'a , tatulo załatwili ...;-) Taki sobie horrorek , spodziewałem się czegoś lepszego .

ocenił(a) film na 4
jjarek_filmweb

Jak dla mnie, strasznie tandetny. Przypomina mi produkcje filmowe Disneya (te, które ogląda się na kanałach dla dzieci). Tak jak napisałam - taki horror dla nastolatków.

ocenił(a) film na 3
fuckyounick

Mi też ten film nie przypadł do gustu. Zgadzam się . że jako horror wypada słabo i jest on skierowany raczej do młodszej grupy odbiorców. Mogliby go spokojnie puszczać na CBS Europa o 15.

ocenił(a) film na 6
fuckyounick

Bardzo lubię brytyjskie poczucie humoru. Kpiarski horrorek nakręcili. Podobał mi się. Takie niby nic a sympatycznie spędziłem czas. Z czystym sumieniem daję 6/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones