PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877700}

Egzorcysta: Wyznawca

The Exorcist: Believer
4,4 5 181
ocen
4,4 10 1 5181
3,5 8
ocen krytyków
Egzorcysta: Wyznawca
powrót do forum filmu Egzorcysta: Wyznawca

Regan

ocenił(a) film na 6

Ciekawe czy będzie jakieś nawiązanie do Regan. Pewnie matka coś wspomni , ale liczę na więcej niż krótką wzmiankę. Fajnie by też było , gdyby w kolejnej części postać Regan powróciła , bo ponoć ma to być nowa trylogia

ocenił(a) film na 2
feliks35

Ja liczę na to że Ona w tym filmie się pojawi ale jest to trzymane w tajemnicy żeby zrobić fanom niespodziankę. A jeżeli nie to w Hollywood muszą strasznie nie lubić Lindy Blair skoro ściągnęli do filmu Ellen Burstyn a olali Lindę która była najmocniejszym punktem oryginału i którą chyba każdy chciałby tu zobaczyć.

BMovieManiac

Twoim zdaniem są tylko dwie płcie? A może jest ich około 40??

ocenił(a) film na 3
feliks35

No będzie więcej niż wzmianka. Będzie wypisanie imienia palcem na tablicy :D

ocenił(a) film na 2
Pawuloniasty

Po zwiastunie jestem na 99% pewien że Linda się w tym filmie pojawi. Sam film zapowiada się ciekawiej niż myślałem.

ocenił(a) film na 3
BMovieManiac

A skąd ta pewność?

ocenił(a) film na 2
Pawuloniasty

Ponieważ widać że postać Regan będzie bardzo istotna dla fabuły (wspomniany przez ciebie napis, czy opetana dziewczynka wypowiadająca w kierunku Chris kwestie Regan z oryginału). Co najistotniejsze takie niespodziewane występy to w ostatnich czasach wręcz norma, np. ostatnio Karen Allen w Indiana Jones.

ocenił(a) film na 3
BMovieManiac

Trudno żeby nie była istotna skoro to jest prequel historii o jej opętaniu, a jedną z głównych bohaterek tegoż jest jej matka. Ja się obawiam jednak, że nawet epizodu Lindy Blair nie zobaczymy. W mojej opinii rola Londy w oryginale była tak dobra, przełomowa i wpisała się na stałe do historii horroru, że aktorka zasługuje na coś więcej. Brak obecności Regan w tym prequelu byłby wielką stratą. Chris oczywiście jest ważna, ale Regan jeszcze ważniejsza bo to ją dotknęło bezpośrednio. 

ocenił(a) film na 2
Pawuloniasty

Nie wiem czy wiesz ale Linda była widziana na planie filmu. Po tym jak info o jej obecności wyciekło do sieci twórcy oznajmili że faktycznie, pojawiła się na kilka dni ale tylko w roli konsultanta i według mnie to jest pic na wodę bo po prostu ona w tym filmie zagrała ale chcieli utrzymać jej udział w tajemnicy do samego końca. Mam nadzieje ze się nie mylę.

ocenił(a) film na 4
Pawuloniasty

a ja czytałem, że to nie prequel a historia dziejące się wiele lat po oryginale, czyli sequel. Skąd info o prequelu?

ocenił(a) film na 2
Pawuloniasty

Film wszedl do kin i miałem rację. Linda się pojawią:D

ocenił(a) film na 4
BMovieManiac

Szkoda, że nie było dla nie większej roli. A tu tylko 15 sekund niestety. Ale dobrze było ją zobaczyć

ocenił(a) film na 3
Krzysiek6047

To, że matka i córka z pierwotnego 'Egzorcysty' pojawiły się w filmie to na plus, a plusów w tej odsłonie jest bardzo mało niestety...

ocenił(a) film na 7
Krzysiek6047

Chodzą pogłoski, że najnowszy Egzorcysta ma być początkiem trylogii (na wzór Halloween z 2018 roku). Idąc tym tropem myślenia, jest bardzo możliwe, że i Linda dostanie w kolejnej części większą rolę. Ellen raczej już tam istotnie nie wpłynie. ;)

d_habryka

Mnie nie zdziwi jeśli na tym filmie zabawa w egzorcystę się zakończy. Za tydzień spodziewany gigantyczny spadek wpływów, publiczność wystawia tragiczne oceny , krytycy takoż, BOX Office rozczarował. Horror, ale dla twórców…

ocenił(a) film na 8
Krzysiek6047

pewnie dla tego sie razem matka i córka razem pojawiły w ostatniej scenie razem ze bedzie kontynuacja

ocenił(a) film na 4
Marko81

Niech sobie darują kontynuację, bo nic dobrego z tego nie będzie, tak mi się wydaje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones