PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263893}

Dziewczyny z przemytu

Human Trafficking
7,4 7 529
ocen
7,4 10 1 7529
Dziewczyny z przemytu
powrót do forum filmu Dziewczyny z przemytu

Za treść dałabym 10, za mało jest takich filmów, biorąc pod uwagę skalę problemu.
Dziewczyny powinny to obejrzeć ku przestrodze, ale chciałabym, żeby ten film oglądali z
równą uwagą faceci, bo to przecież oni stanowią target! Jak głosi stara ekonomiczna
zasada - popyt kształtuje podaż. Cholernie smutne to jest.
Z drugiej strony przy takim temacie łatwo popaść w tani sentymentalizm i to niestety główna
wada filmu. Jednak zdaję sobie sprawę, że to nie miało być arcydzieło, tylko grający na
emocjach film dla szerokiego kręgu odbiorców, który przede wszystkim ma zapadać w
pamięć. Myślę, że to się akurat udało. Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 4
RadioCairo

Takie filmy powinny być puszczane dzieciakom pod koniec gimnazjum czy w liceach (nie tylko dziewczynom). Niestety jednak rzeczona produkcja chyba tylko w kategoriach takiej "poglądówki" może być rozpatrywana - denerwowało mnie w nim w zasadzie wszystko, mimo roli wielkiego Sutherlanda (a może właśnie przez nią - jak mógł zagrać w takim gniocie?): przewidywalność, czarno-białe charaktery, szkoda gadać w ogóle. Nie znosi porównania z takimi "Matrioszkami" na przykład. Ode mnie 4 jedynie za temat, który, jak piszesz, powinien być poruszany.

ocenił(a) film na 7
titi

No może rzeczywiście przesadziłam z tą oceną ;)

ocenił(a) film na 8
RadioCairo

Ja również bardzo wysoko oceniam ten film. Oglądałem sporo filmów o podobnej tematyce i uważam, że ten jest jednym z najlepszych. Znacznie wyżej go oceniam niż np Uprowadzoną (Taken) [2008] i przereklamowany Handel (Trade) z Alicją Bachledą Curuś. Polecam dwa sezony serialu Matrioszki i Masz na imię Justine..

ocenił(a) film na 10
thommy27

Moja ocena również jest wysoka... na pewno nie nazwała bym tego filmu "gniotem", od początku do końca jest akcja... no i wiadomo tematyka poruszająca... pewnie dlatego że jestem kobietą... mimo wszystko 10/10

ocenił(a) film na 7
RadioCairo

Zobacz koniecznie Lilja 4-ever.Przy tym filmie nie będziesz miała dylematu.

ocenił(a) film na 7
nibeby5

Widziałam. Tam zdecydowane 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones