PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263893}

Dziewczyny z przemytu

Human Trafficking
7,4 7 529
ocen
7,4 10 1 7529
Dziewczyny z przemytu
powrót do forum filmu Dziewczyny z przemytu

Bardzo proszę o opisanie zakończenia. Niestety nie byłam w stanie obejrzeć do końca,
chyba za dużo emocji. Skończyłam oglądać na momencie, kiedy Amy zadzwoniła do swojej
matki i ona zawróciła z lotniska, żeby jej dalej szukać. Czy odnalazła Amy?
Z góry dziękuję!

ocenił(a) film na 6
meredith_ali

SPOILER niestety w pierwszej części tego nie pokazano. Chcę jeszcze obejrzeć drugą część, żeby sie zorientować jak się losy wszystkich skończyły.
Jedyne co wiadomo, to że Helenę znalazła policja w jednej z kryjówek tych ludzi i wzięto ją na policję, gdzie spędziła parę dni. Potem jej córkę też policja złapała, bo przytrzymać ją chcieli alfonsowie, żeby jej matka nic nie mówiła policji o burdelach. Więc córka była bezpieczna. Helena pojechała do kryjówki, gdzie miała mieszkać, a kiedy tam już była, wyszła na balkon i ją zastrzelili. :(
O losach reszty nic nie wiadomo.

madradinka

Dzięki bardzo! To razem będziemy szukać jak to skończyło. Gdybyś jednak dowiedziała się jak to się skończyło i co się stało z Amy, to proszę o komentarz :)

ocenił(a) film na 6
meredith_ali

to już wiem, bo już obejrzałam. :)SPOILER
Amy w końcu chyba była nietknięta, bo więcej kasy za nią by dostali, ale policja wkroczyła do kryjówki, tam gdzie ona była i ci ludzie musieli uciekać. Policja złapała tylko kilku pedofili, ale z tych "głównych" to nikigo nie złapali. Amy zamnęli do kontenera (takie metalowe, co się na statki daje) i kilka innych dzieci. Snajper od policji chyba zastrzelił tego alfonsa (ale nie tego kasprowicza, tylko innego (tego grubego, co złapał amy) i potem te dzieci znaleźli w tych kontenerach.
Ojciec Nadii poszedł do Kasprovicza i pracował u niego jako ochroniaż, by znaleźć córkę. Potem ją znalazł. Ta policjantka udawała rosjankę i dała się zlapać ludziom kasprowicza, żeby znaleźć ich główną kryjówkę. Gdy się tam znalazła, wkroczyli policjanci, a Kasprovicz zginął.
Więc wszystko się niby dobrze skończyło.

madradinka

oki, dziękuję bardzo :)

meredith_ali

A więc tak, tego Tommego (grubas który miał ten burdel z dziećmi) to zastrzelił snajper wynajęty przez Kasprowicza(tego głównego), dlatego że go okłamał,bo powiedział,ze nie ma tej amerykanki Annie(a przecież ją miał). A co do tego czy była nietknięta to nie wiadomo, przecież było pokazane jak Annie jest naćpana i dzwoni do swojej mamy i wtedy ten grubas wrócił i się rzucił na nią za to,więc nie wiadomo. Tak na prawdę dzieci uratowano w ostatniej chwili,bo były w tych kontenerach już długi czas bez wody i jedzenia. Jakbyś miała jeszcze jakies pytania to pisz;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones