PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034168}

Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson

The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story
5,6 1 385
ocen
5,6 10 1 1385
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
powrót do forum filmu Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson

Infantylny, kręcony ponoć na podstawie faktów, ale totalnie nie wyszedł…..? No właśnie, w jakim celu? Dziewczyna niby ponadprzeciętnie inteligentna, ( choć te jej spostrzeżenia po porwaniu zostały podkreślone jak dla małych dzieci. Bez dramaturgii, bez napięcia, nuda Panie, nuda. No i najciekawsze, gdy już jest po wszystkim to wychodzi z niej życiowo zwyczajnie rozkapryszona gówniara. Jest to takie niespójne i słabe. Typowa Amerykanka z bogatej rodzinki. I ci współczujący gliniarze, takie to słodkie, takie cukierkowe, takie angielskie Lovley. Nierealne. Kręcone IMO przez infantylną ekipę, i w dodatku ten tytuł. Przepraszam ale on już sygnalizuje że będzie wszystko wiadome. Słaby film, dla mnie beznadziejny. Nie polecam.

ocenił(a) film na 2
swat997

Dokładnie moje zdanie. Osobiście już dawno nie widziałem gorszego gniota, to jak jeden z tych filmów emitowanych w telewizyjnych programach religijnych, typowe pranie mózgu dla zindoktrynowanej amerykańskiej rodziny chrześcijańskiej

swat997

Zgadzam się z Twoją opinią. Mnie dodatkowo do szału doprowadzała mimika twarzy większości aktorów. Ja już myślałam, że oni tam wszyscy mają jakieś tiki nerwowe.

ocenił(a) film na 5
swat997

Zgadzam się. Napisałem więcej z lekkimi wyliczeniami w nowym temacie na tym forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones