PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319795}

Dziesięć czółen

Ten Canoes
7,3 433
oceny
7,3 10 1 433
Dziesięć czółen
powrót do forum filmu Dziesięć czółen

Wojenny? historyczny fajowo. Jakies bantu sie naparzaja :D ? jak ciekawy to se skoluje :) moze ktos ogladal albo wie o czym to?

ocenił(a) film na 9
Poznaj_Rzeznika

"Zupełnie inny od poprzedniego filmu tego reżysera - „ Tajemnicy Aleksandry” (znanego z festiwalu i kin). TEN CANOES to egzotyczny i dość niecodzienny projekt. Opowieść z dawnych czasów, przypowieść właściwie. Reżyser umieścił akcję w Australii w plemiennych czasach (jakieś tysiąc lat temu), kiedy na tym kontynencie nie było jeszcze białych. W filmie występują tylko Aborygeni, którzy mówią w swoim języku. Pierwotny świat został sfotografowany w czerni i bieli, kolorowe są tylko sceny snów i marzeń...
Świat Aborygenów jest prosty: żyją oni zgodnie z prawami natury, postępują według jasnych i prostych praw...Tamten świat wydaje się nam bardzo odległy, ale jednocześnie podobny do dzisiejszego...Bardzo dobrze się ogląda."
Z forum nowohoryzontowego pan Roman Gutek.

Poznaj_Rzeznika

film jest swietny, przezabawny, aborygeni przesympatyczni i okazuje sie ze baardzo podobni do nas. polecam

Poznaj_Rzeznika

no nie wiem w czym oni niby są podobni do nas... ogólnie troche śpiący byłem jak oglądałem ten film ale ogólnie to jest strasznie nudny... jeżeli ktoś lubi filmy gdzie coś sie dzieje to tego filmu nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones