PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195469}

Dziedziczki

Material Girls
5,5 19 404
oceny
5,5 10 1 19404
Dziedziczki
powrót do forum filmu Dziedziczki

ale jak ten film może mieć tak wysoką ocenę? nie wiem może kogoś urażę, ale to właśnie przykład jak nie robić filmów. nawet mojej 10 letniej siostrze się nie podobał.

ocenił(a) film na 2
ksiezniczka_Aleksandra

tez mnie zdziwiła taka wysoka ocena.
Widziałam w życiu wiele komedii romantycznych (nawet tych pustych i nudnych), ale ta chyba była najorsza.

purplejudka

Film jest może słaby,ale fajne dupy grają dlatego ma z 2-3 oczka więcej niż powinien mieć.

CobyDick

Totalna porażka. Równiez zdziwiłam sie wysoka ocena. Miałam dość po ok 20 jak zaczęło się palić. Nie polecam.

CobyDick

cóż za szczerość;) podoba mi się twoja argumentacja ;))

użytkownik usunięty
ksiezniczka_Aleksandra

Rzeczywiście film nie był powalający. Ocena również za wysoka... ;p

wreszcie jakieś rozsądne wypowiedzi!
Czytam inne komentarze i czuje ze mi szczeka opada..z przerażenia.
Kurcze, przecież ten film to gniot.Po prostu. Szkoda czasu na pisanie jak
kiepsko zaprezentowały sie aktorki..
Obejrzałam /z lekkimi boleściami / film do polowy, i dalej nie zamierzam.
Odłożyłam na "Czarna półkę"
Jak mam wrednego gościa,to czasem odpalam coś z tej półeczki, i problem z głowy;)
NIKOMU NIE POLECAM tego nudnego i głupawego filmu.

ksiezniczka_Aleksandra

nie raz bronie glupich filmow czy tam glupich komedi bo czasem mozna sie oderwac i niektorzy potrzebuja obejrzec cos lekkiego ale...zeby to chociaz bylo smieszne?film jest nie dosc ze odmóżdżony to do tego nudny

sensimila

popieram. Tez czasem lubię zerknąć na jakiś film, "niekoniecznie wysokich lotów" ;) żeby się odstresować, pośmiać itp.
Ten niestety nie spełnia tej funkcji absolutnie. Tak nudny i przewidywalny, ze aż działa na nerwy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones