PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195469}

Dziedziczki

Material Girls
5,5 19 404
oceny
5,5 10 1 19404
Dziedziczki
powrót do forum filmu Dziedziczki

Jak byłam te kilka lat młodsza wszystkie komedie z Hillary Duff bardzo mi sie podobały :) zresztą do dziś Historia Kopciuszka to jeden z moich ulubionych filmów... ale "Dziedziczki" po prostu sa beznadziejne... piękne dziewczyny to nie wszystko. Strasznie mnie denerwuje ich naiwność - nie kryjmy - sa rozpieszczone!!!!!
Zreszta widać, że hillary nie zachwyciła, bo po tym filmie miała 2-letnia przerwę... a szkoda...
Jak ktos ma czas to może obejrzec, ale jest tyle innych wspaniałych filmów, że szkoda czasu na te przeciętne...

Sylwia_motylek

Zgadzam się z tobą całkowicie, filmy z Hilary zawsze cieszą się wielką popularnością. Ale ten to kompletne nieporozumienie. Ten film nic nie zmienia, tylko to że można się ponabijać z takich osób które nie maja pojęcia o życiu, on nic nie zmienia. a one wprost brak słów, myslałam że w połowie sie rozkręci ale się pomyliłam...

nitishia

zapomniałam jeszcze dodać wydawało mi sie ze to będzie jakis debiut bo w końcu filmową siostrą była prawdziwa siostra Duff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones