PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195469}

Dziedziczki

Material Girls
5,5 19 405
ocen
5,5 10 1 19405
Dziedziczki
powrót do forum filmu Dziedziczki

film

ocenił(a) film na 4

skad moge wziac ten film?? chodzi mi przez jaki program najlepiej sciagać ?/

ocenił(a) film na 10
marta_grzyb_ek

ja nie mam takiego programu bo niestety mam sieć bezprzewodową ale jeżeli nie masz takiej to najlepszy program jest DC ++ ... jest trudny w obsłudze i musi ci ktoś pomuc... a jeżeli tobie się nieuda to będzies mogła oglądnąć go sobie w kinie !!;)

ocenił(a) film na 8
marta_grzyb_ek

Premiera jest dopiero w sierpniu wiec w necie raczej tego jeszcze nie ma

ZabaMonika

Na emule już jest, ale nie wiem, czy plik działa, bo nie ściągałam :)

lubieyaoijakch

hmm to dziwne ja wpisywalem ten film na emule i wyszukalo mi tylko zwiastuny lub jakies 100 megowe badziewia.jak wpisywalas w keywordzie?

Balizz

oj laski przecież to niemożliwe żeby było nawet na emulu bo przeciez ten film nawet do kin nie wszedł jeszcze :) poczekajcie do ok. 20 sierpnia wtedy bedzie na bank na emulu i torrencie i wtedy se sciagniecie bez problemow.. pozdrowki ;)

martynka91

ekhm nie tylko dziewczyny odwiedzaja 'te' tematy ;) widze ze ktos nie wierzy w sile internetu;]Z wlasnego doswiadczenia wiem ze filmy w necie mozna dostac nawet na miesiac przed premiera , ale poczekam do 20 i jak dalej nie bedzie to zaczne kombinowac wtedy

Balizz

ops przepraszam ;) jeszcze tylko 12 dni do premiery wiec niedlugo bedzie w necie:P codziennie sprawdzam na roznych stronach torrentow i nie ma jeszcze .. pozdrowki ;)

martynka91

BEAR SHARE. można sciągnąć ze strony www.bearshare.com. dobry program.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones