PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195469}

Dziedziczki

Material Girls
5,5 19 405
ocen
5,5 10 1 19405
Dziedziczki
powrót do forum filmu Dziedziczki

Kocham ten film! Bardzo mi się podobał! 10/10

ocenił(a) film na 8
tusia_love

ja uwazam ze ten film jest kiepski, zle zrobiony, glupi i beznadziejny. wiele zeczy mi sie nie podoba, ale dalem mu 10/10, dlaczego?! mi ten film mimo tylu niedogodnosci strasznie podoba, jest moim faworytem wsrod ulubionych. sam sie zastanawiam jak to mozliwe, ale poprostu kocham ten film!!!
zapraszam do siebie :)

ocenił(a) film na 4
XY007

"film jest kiepski, zle zrobiony, glupi i beznadziejny. wiele zeczy mi sie nie podoba, ale dalem mu 10/10"

-no moim zdaniem oceny powinny być w miarę obiektywnie oddawać jakość filmu a nie jakieś dziwne przywiązanie...

10/10 oznacza ARCYDZIEŁO, a czy film kiepski może być arcydziełem ???!!!!

ocenił(a) film na 8
kryszal87

masz racje. film jest kiepski, ale nie moge sie od niego oderwac. caly czas go ogladam. nie iwem czemu ale cos mnie ciagle ciagnie do tego filmu, a o to chodzi i wymusz to na mnie taka a nie inna ocene.

ocenił(a) film na 1
XY007

Hmmm albo juz ci kompletnie odjebało albo to kiepski żart...

Ten film to katastrofa 2/10

użytkownik usunięty
Sonny

zgadzam sie, katastrofa i to wielka. Nic nie przyciągnęło mojej uwagi, jedna z najgorszych kom. romantycznych jakie widzialam. Jedyny plus tego filmu : jest 100 razy lepszy od kołysanki na dobranoc! :P

ocenił(a) film na 7
tusia_love

Fabuła filmu jest spoko, postacie fajnie wykreowane, a poza tym... film mogę śmiało polecić=)

ocenił(a) film na 10
ilona0016

Co do pawel007

Hmm... może po prostu przyciągają cię siostry Duff ? :D

A co do filmu, to jest kiepski, ale dycha poszła, zaraźliwe nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones