PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195469}

Dziedziczki

Material Girls
5,5 19 405
ocen
5,5 10 1 19405
Dziedziczki
powrót do forum filmu Dziedziczki

Jak dla mnie

ocenił(a) film na 1

'film' był okropny. Czy producenci myślą, że jak wezmą 2 sławne siostrzyczki to mają zagwarantowany sukces ? Otórz nie! Aby film był dobry trzeba: dobrego scenariusza + dobrych aktorów + dobre wykonanie filmu... We wszystkich kategoriach ten film ma u mnie ocenę 1/10. A i jeszcze muzyka - nie lubię czegoś takiego 1/10.
Średnia: 1/10

A teraz czekam na 'sąd' od strony fanek sióstr Duff.

ocenił(a) film na 1
Revenga

Jak dla mnie film tez byl beznadziejny, napoczatku nudny. Wszystko wydawalo mi sie takie glupie i bezsensowne. A ta cala gra Hilary i Haylie byla poprostu tragiczna! To nawet smieszne nie bylo. Takie filmy mozna puszczac 5 letnim dzieciom. Dziwie sie ze Hilary zdecydowala sie zagrac w czyms takim, wczesniej tez nie grala w wielce ambitnych filmach ale po perfect man myslalam ze juz idzie jej lepiej. No ale coz, co do Haylie to nigdy jej nie lubilam. Nie umie grac wogole.

ocenił(a) film na 10
AimeR

Hilary była jedną z producentek tego filmu. I to one (siostry Duff) były pomysłodawczyniami , żeby to "arcydzieło" powstało. Jak dla mnie film jest dopuszczajacy.

ocenił(a) film na 1
Lindsay_Lohan

W takim razie niech lepiej siostry Duff przestały wymyślać pomysły na film. Ale powiem szczerze, ze nawet tego nie wiedziałam - zazwyczaj nie wnikam głębiej w gistorię powstania takich filmów ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones