PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766875}

Dzień patriotów

Patriots Day
7,1 30 975
ocen
7,1 10 1 30975
6,8 5
ocen krytyków
Dzień patriotów
powrót do forum filmu Dzień patriotów

bzdura

ocenił(a) film na 3

Kino do prawie 2h swietne niestety koncowka gowniana. Lewackie pranie mózgu, morderstwa, gwałty, strach zwalczajmy miloscia i kredkami.poje#y

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
debileeverywhere

Nieładnie naśmiewać się z kalekich ludzi...

ocenił(a) film na 9
Tedi28

Tacy jak ty, nawet nie wiedza co znaczy "lewackie" Uzywacie tego terminu, bo jest modny, mam z ciebie mega beke.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 9
Tedi28

Ale masz fajne imie "Debil", chociaz pewnie nie wzielo sie z nikad :D

ocenił(a) film na 3
master_of_vinyl_donuts

ile ty masz lat, bo gadke na poziomie 12 latka prowadzisz. Nie ma czasu na takich pędzlów jak Ty. Jak masz pod reką jakis mlotek to zrob nam wszystkim przysluge i pierd&&lnij sie nim w swoj pusty łeb.

ocenił(a) film na 9
Tedi28

Jak ja mam gadke na poziomie 12 lat, to ty pitolisz jak 6cio latek, zreszta to widac od razu po twoim temacie. Dzieciak z obsmarkanym noskiem, ktory nie wie co to "lewactwo"
"Pędziów" hahha naucz sie analfabeto pisac.
Moze ty zrob przyszluge swiatu i spusc sraczke z dekla, ktora wypelnia ci czerep zamaist mózgu.

Tedi28

PO ŚMIERCI ZDZIWKO JAK DUCHY CI W D**Ę WLEZĄ.

ocenił(a) film na 4
master_of_vinyl_donuts

Lewy: nielegalny, podejrzany, homoseksualny, niepotrafiący niczego dobrze zrobić oraz zwroty - mieć dwie lewe ręce, wstawać lewą nogą. Mógłbym mnożyć, ale tu cytuję tylko Wikipedię.

Tedi28

Bzdurę masz w gaciach synek.

ocenił(a) film na 8
AlexRener

bzdura z gaci to go ojciec zrobil, niestety miekka fajka i wyszło co wyszlo...

sobanek

Życie po śmierci istnieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones