PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766875}

Dzień patriotów

Patriots Day
7,1 30 975
ocen
7,1 10 1 30975
6,8 5
ocen krytyków
Dzień patriotów
powrót do forum filmu Dzień patriotów

A my w ,,zaściankowej,, Polsce mamy spokój ducha jedynie lewactwo kwiczy od czasu do czasu że chcieli by ubogacać się kulturowo(bombowo) odmużdżenie tvnowskie!

boniu01

Wiadomo TVN to żydzi. Prawdziwy "Polak", katolik i patriota się odezwał. Szkoda, że moja babcia już nie żyje, z nią byś sobie pogadał. Nienawidziła Żydów tylko za to, że istnieją. Ale gwoli ścisłości nienawidziła też ruskich, bo to w większości żydzi. Mniej nienawidziła Niemców, bo chociaż tam też żydzi, ale ich mniej. Hitler&kompany z o.o. troszkę przerzedzili populację. Francuzów również, przecież to żydzi i czarni innowiercy, tfu. Usaowców nienawidziła bardzo, bo nie dość że to żydzi (bo żydzi rządzą w USA), to jeszcze jej mąż (mój dziadek) tam uciekł na początku wojny i założył nową rodzinę - faktycznie to miał dwie żony, jakiś "pastor" dał ślub bez rozwodu - Da się? Da!. Eh byście sobie porozmawiali...

No, ale tu przecie wszyscy mają raj na ziemi. Kraina miodem i mlekiem płynąca. Ty to masz szczęście, że tu nadal będziesz żył. Ja niestety wracam wkrótce do Kanady.

"Ty to masz szczęście, że w tym momencie, żyć ci przyszło w kraju nad Wisłą. Ty to masz szczęście. Twój kraj szczęśliwy, piękny prawdziwy. Ludzie uczynni, w sercach niewinni, twój kraj szczęśliwy."!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones