PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766875}

Dzień patriotów

Patriots Day
7,1 30 939
ocen
7,1 10 1 30939
6,8 4
oceny krytyków
Dzień patriotów
powrót do forum filmu Dzień patriotów

... powinien przejść do historii kina. Genialna aktorka!

ocenił(a) film na 7
normajeane

Faktycznie, ta scena była fenomenalna.

ocenił(a) film na 7
normajeane

Scena była jak kopnięcie prądu. Nagle się spialem jak zobaczyłem te rozgrywkę w sali przesłuchań. Coś szczególnego było w tej scenie wyróżniala się mocno. Aleksander zagrała koncertowo taki epizod to perełka.

wujaniek

Oj, jakże się cieszę, że podzielacie moją opinię. Liczę na to, że kinematografia z najwyższej półki doceni tę wyjątkową aktorkę.

ocenił(a) film na 8
normajeane

Jakby mieli ją docenić to już dawno by to zrobili bo aktorka ma 59 lat, chyba, że filmweb się pomylił.

alex_gawlas

Jest wiele aktorek, które najlepsze swoje role zagrały w wieku mocno balzakowskim.

ocenił(a) film na 7
normajeane

Scena jak najbardziej na plus, ale zobaczcie jak ta Pani trzyma się w wieku 59 lat ;-D

ocenił(a) film na 7
normajeane

Zatrzymałem film, żeby sprawdzić, czy ktoś pisze o tej scenie. Macie rację, genialny kawałek.

normajeane

Na mnie znacznie większe wrażenie w tej scenie zrobiła po rzesluchiwana żona terrorysty.

ocenił(a) film na 7
pokrytysniegiem

Obie były cudowne! Miodzio :) A jak jeszcze usłyszałem o tej dwoistości muzułmańskiego małżeństwa, to ciarki mnie przeszły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones