PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564967}

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Independence Day: Resurgence
5,1 55 685
ocen
5,1 10 1 55685
4,1 9
ocen krytyków
Dzień Niepodległości: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie
ocenił(a) film na 5
tyskacz87

Jakbyś oglądał pierwsza część, to byś wiedział, że kosmici zaatakowali cały świat jednocześnie. A w USA była pokazywana akcja(urywki też z innych rejonów świata).

Gooner250

Mam nadzieje ze obcy zaorają w końcu ta ameryke

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

z Krainy mlekiem i miodem płynącej

Andeddu

po twojej wypowiedzi widzę ze opisujesz swoje trudne dzieciństwo nie potrafisz dobierać innych słów w szkole nie nauczyli czy po prostu rodzice maja cię w nosie i nie zwracają uwagi ze z ich latorośli wyrasta chwast ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Wydaje mi się ze częściej używasz takiego słownictwa i nie potrafisz tego kontrolować.
O niedorozwoju umysłowym świadczą twój wypowiedzi a nie moje.
PS. Nie musisz opisywać mi swojej sytuacji w rodzinie, rozumiem jesteś wylewny ale nie ma czym się chwalić od serca powiem ci że jest mi z tego powodu bardzo przykro.
Jeżeli mogę ci pomóc zadzwoń pod te nr. 22 823 96 64 lub 22 824 25 01 ewentualnie napisz do nich maila pismo@niebieskalinia.pl
Oni będą w stanie lepiej ci pomóc niż ja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Widzisz sam siebie oszukujesz starasz pokazać co to nie ja a każda twa wypowiedź pokazuje jaki masz niski iloraz inteligencji w porównaniu do ciebie ani razu nie użyłem wyzwisk, czy wulgarnego słownictwa

Co do nr. tel. jeżeli oni nie są wstanie ci pomóc to może udasz się do psychiatry ale zadzwoń co ci szkodzi nic nie stracisz nie martw się oni naprawdę mogą ci pomóc, mam znajomego który tam pracuje i wiem ze dużo skrzywdzonych ludzi nie tylko dzieci potrzebuje czyjegoś ramienia aby się wypłakać powiedzieć co ich boli w twoim przypadku na pewno siedzenie rozumiem ze twojego tatusia ulubiona zabawa to wio koniku.

Co do mojej wypowiedzi "Mam nadzieje ze obcy zaorają w końcu ta Amerykę" jesteś Polakiem czy warchlakiem? uraziła cię moja wypowiedź jeżeli tak i bronisz US to poczytaj troszku historii min. o tym jak Roosevelt sprzedał Polskę Stalinowi a potem się wypowiadaj.

Ale jak znam życie pewnie tego nie zrobisz boś małokumaty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Sam sobie zaprzeczasz ".I co z tego? To znaczy, że mam obrażać ludzi" obrażasz może inaczej starasz się ale ci się to nie udaje bo jesteś zbyt płytki jak na mnie.

Mylisz się jak zawsze nigdy nie byłem pseudo patriotą a historie znam bardzo dobrze i nie tylko naszego kraju. Co do rdesty twej wypociny to powtórzę ci musisz iść na terapię wmawiasz sobie i innym czyli mi swoje urojenia powiem ci ze pochodzę z miasta królewskiego możesz starać się domyślać co to za miasto podpowiem ci na Podlasiu takowego nie znajdziesz.

Co do obrażania ameryki zasłużyli na to bezapelacyjnie to oni sprzedali swojego sojusznika a nie my , to jest jeden z wielu przykładów.

Ps. Byłbym Twoim ojcem Gdyby mnie pies na schodach do burdelu nie wyprzedził ale przynajmniej zaoszczędziłem.:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Sam przeczysz sobie, swoimi wypocinami udowodniłeś ze jesteś niespełna rozumu jak i tym ze nie znasz historii ty chyba jesteś ten z zakodowanych

Nie chce mi się pisać więc odsyłam pod link może czegoś się nauczysz
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=roosvelt

PS. jesteś żałosny a twoje wypociny mnie rozmieszają jak można tak wyzywać swoich rodziców bo z tego co zrozumiałem opisywałeś mi swoja mamusie z członkiem itd. Naprawdę musiałeś mieć lub masz trudne dzieciństwo pewnie z domu nie wychodzisz bo boisz się własnego cienia i tylko przed monitorem taki odważny jesteś ale to nie mój problem tylko twój w twojej dolegliwości to nawet niebieska linia ci nie pomoże jednak miałeś racje nadaremno pisałem ci ich nr. tel.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Wybacz ze nie odpisywałem ale niemiałem czasu na kmiotków.
Jak pisałem wcześniej swoimi wypowiedziami min. obrażaniem rodziców itd. udowadniasz mi i innym ze jesteś niepełnosprawny umysłowo bez względu na wiek jedynie takie zachowanie czytaj wypowiedzi jak twoje usprawiedliwiały by jedynie wiek poniżej 10 lat bo już w gimnazjum dzieci wiedza ze jak komuś się przygaduje to nie jedzie się po rodzinie zakładam ze tam u ciebie gdzie tam zamieszkujesz codziennie w papę dostajesz choć prawdopodobnie się mylę bo ty jesteś typem człowieka który boi się własnego cienia i tylko w Internecie jesteś wyszczekany

ps. naprawdę jesteś żałosny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

żałosny dzieciak z ciebie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

prawda w oczy kole biedne dziecko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Baal

może się umówicie, bo czuć chemię między wami chłopcy...

pawgep77

Hehe dobry żart plus dla ciebie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Od Podlasie to ty się odp....ol.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Ciekawe z jakiej wioski wypełzłeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Po twoich wypowiedziach w większości nie dotyczących filmów tylko obrażania osób i ilości zablokowanych, można jednoznacznie stwierdzić, że wieśniakiem to jesteś ty.

Z taką kulturą osobistą zapewne jesteś mieszkańcem cywilizowanego województwa mazowieckiego. Wolę być burakiem z ziemianki, niż chamskim, prostackim mieszczuchem, który nie ma za grosz kultury.

Zmień forum...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andeddu

Więc według ciebie zasługuję na obrażanie, bo jestem z Podlasia? Dla mnie to kończy całkowitą dyskusję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
perun_6

Olej tego kretyna to zwykły troll nie zaniżaj się do jego niskiego poziomu

Baal

Olałem. Nie zamierzam. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Gooner250

Dokładnie. Ich film film, ich akcja.

tyskacz87

Widać młody jestes :P USA atakują kosmici, a potwory lecą do Japonii :) Na naszej orbicie jest drogowskaz, żeby przybysze wiedzieli gdzie mają atakować :)

ocenił(a) film na 5
WaldQ

Ty nawet tutaj? o.O

ocenił(a) film na 4
juchacz17

Kto to bo go nie znam?

WTTW_FILM

Zdjęcie ma identyczne, jak jeden typek na grupie na facebooku

bibol2110

:)

Lepiej dla reszty świata.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

Nie używam żadnych z tych rzeczy.

Także źle trafiłeś. :')

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
deefunk

klasa sama w sobie

deefunk

Nawet produkty amerykańskie są chińskie :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones