PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564967}

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Independence Day: Resurgence
5,1 55 699
ocen
5,1 10 1 55699
4,1 9
ocen krytyków
Dzień Niepodległości: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Ogolnie fajnie

ocenił(a) film na 7

ale serio ??? to ma byc bez willa smitha ? :OOOO moim zdaniem to dzieki niemu pierwsza czesc byla taka zajebista :D

Mefisto_015

Widocznie zażądał gaży stanowiącej połowę budżetu filmu ;p

ocenił(a) film na 6
Mefisto_015

zwróć uwagę na 2 fakty jak kręcono część 1 to olbrzymie znaczenie i tak 90% filmu miała gra aktorska, a mniejsze efekty specjalne (których w części 1 było stosunkowo niewiele jak na film SF obecnie). Obecnie ta równowaga jest odwrotna w filmach SF ostatnich lat fabuły jest tak na 30 40 minut filmu a cała reszta to efekty specjalne. Ze zwiastunu jak byk widać że poszli w kierunku napakowanego efektami filmu, więc i gra aktorska jest mniej ważna, a co za tym idzie zapewne nawet nie zwrócisz uwagi na to że nie ma Smitha w obsadzie.

przemo_7792

No właśnie to jest największa bolączka obecnego kina sf, że twórcy nie wkładają już tak dużo pracy w fabułę, a zastępują to błyskotkami w CGI.

Mefisto_015

Zaproponowali mu udział, ale chciał za dużo kasy i zrezygnowali - podobno jego postać została uśmiercona.

Mefisto_015

Zony Goldbluma tez nie widze w obasadzie, a podobno milosc az po grob... ciekawe czy i ja usmiercili?

użytkownik usunięty
Mefisto_015

znaleźli innego ciołka na głównego murzyna, tam się ich dużo kreci w Hollywood

Duzo tez sie kreci glupkow po swiecie. Co zrobic.

użytkownik usunięty
adi200022

powieści się

ocenił(a) film na 2

próbuj :-p

Mefisto_015

obojetnie kto mógłby zagrać tę rolę.

ocenił(a) film na 10
Mefisto_015

e tam jak bys byla w imax to wills smith by byl na niskim poziomie wywyzszania
dzwiek czytsosc obrazu niesamowite efekty fakt jezeli bym obejrzal w tv to by jedynka byla lepsza ale pierwsza czesc z smithem nie byla w imax
ale fabula jedynki lepsza chociaz ta tez jest ok
troche sztuczne ale efekty dzwiekowe czystosc obrazu w imax I efekty specjalne mega
ide chyba drugi raz ale malo nie kosztuje 17 funtow z okularkami

Chucky_Tbg

no cóż rób jak uważasz Chucky xd...ja bym sobie dał czasu i obejrzał ponownie, ale tak na chłodno jak już będzie dostępny i w sumie tak planuję zrobić, film jest baaardzo rozmachowy i tak też go oglądałem... możecie tam nie trawić młodych aktorów, czepiać się, że nie ma Willa, żony Levinsona itp. itd. film jest świeżutki, trzeba dać mu czasu, prawda jest jedna...od tych 20 lat nie nakręcono żadnego dobrego filmu z kosmitami i za to chwała Emmerichowi, jak ktoś się spodziewał horroru niech sobie oglądnie The Thing z 1982r. zamiast pieprzyć, Dzień Niepodległości z '96 już nas przyzwyczaił, że jest i akcja i s-f i humor i w 2 jest tak samo, jakoś nie nudziłem się ani na Uniwersalnym żołnierzu, na Pojutrzu czy też nawet było bardzo dobre 2012

Mefisto_015

Po obejrzeniu rozumiem Willa, nie chciał się w to gunwo pakować! Żenujący film

ocenił(a) film na 8
Mefisto_015

Film bardzo dobry, świetnie się ogląda i ciągle coś się dzieje. Bardzo dobrze że zabrakło WS nie mogłem go zdzierżyć w 1ce bardzo słabo gra, przy Goldblumie to dzieciak.

Minus tylko za kulkę ... już mogli coś innego wymyślić i drugi minus z powodu tego co się stało z big ufo na samym końcu ? kto takie bzdury wymyśla.

Plus muza, zdięcia, klimat lat 90tych, tempo i ogólną radochę z oglądania.

PS. to nie zmierzch i inne dziadostwa ;(

Mefisto_015

WS tylko spieprzył jedynkę, jako jedyny był odrealniony od tego co się dzieje, jakby urwał się z jakiejś komedii i wylądował na planie "Dnia Niepodległości", jego pajacowanie nie było śmieszne, tylko irytująco-wkurzające, na szczęście w "Jestem Legendą" nie pajacował i wreszcie miło się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones