PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564967}

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Independence Day: Resurgence
5,1 55 712
ocen
5,1 10 1 55712
4,1 10
ocen krytyków
Dzień Niepodległości: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie

No bez jaj...

ocenił(a) film na 4

"Kontynuacja jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat"

Przecież to było 20 lat temu...

użytkownik usunięty
stanlej83

Marketingowe hasełka są najczęściej pozbawione sensu. Ważne aby dużo ludzi nagnać do kin. ;)

ocenił(a) film na 4

A zazwyczaj filmy z takimi hasełkami dystrybutora,okazują się zwykłymi gniotami. Tak może być i w tym przypadku...

ocenił(a) film na 6
stanlej83

cóż to dwadzieścia lat wobec wieczności :D

stanlej83

O masz to już 20 lat?! Ten czas leci jak szalony...

ocenił(a) film na 7
Radzyn69

Pametam jeszcze ze jako 16 letni gowniarze zamiast do szkoly szlismy na ten film , pametam ze dolby w tym filmie urywalo dupe ... Podobnie jak we Wrogu publicznym ... Ehh te wspomnienia...

ocenił(a) film na 3
stanlej83

boże… na początku pomyślałam: Gdzie tam 20 lat, przecież to było nie tak dawno"
ale właściwie to te 20 lat to wcale nie tak mało

ocenił(a) film na 4
MaRcEliAa

Heh,no szmat czasu. Pamiętam jak byłem na tym w kinie.Wpuszczali od 15lat,ja miałem wtedy 13. Szybko przeleciało...

stanlej83

Chyba Twoi rodzice Ci to teraz opowiadali ? A ty teraz będziesz miał ten sam problem...

ocenił(a) film na 4
procsa

Poprostu pamiętam.Kino daleko się nie mieści ode mnie,często tam bywałem. A dzieci nie mam ;-)

ocenił(a) film na 3
stanlej83

No to do roboty.

ocenił(a) film na 6
stanlej83

No i co z tego że 20 lat wtedy ten film był wielki a i dziś wyrasta ponad wiele współczesnych produkcji SF. Niektóre filmy po prostu się nie starzeją

stanlej83

Odgrzewany kotlet. Wystarczy mi tamten film.Ogrom i patos tu będzie jeszcze większy.W Dzień Niepodległości 7 to amerykanie -indianie- ziemianie wyruszą w rewanżu demolować planety, tylko nie wiadomo o co ta wojna.o rope naftową?

darecki77

Film kręcony około 4 miesiące. Ciekawe. Jak dla mnie slaby będzie i przereklamowany. Ale mam (nikłą) nadzieje ze się mylę.

ocenił(a) film na 7
dimmuborgir666

Musze cie zdziwic ... wiekszosc filmow jest krecona od jednego do masz 5 miesiecy .... Taki np Avatar powstawal ponad 5 lat a nakrecili go w niecale dwa miesiace .... Ehh te gimby zawsze palna cos bez namyslu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones