PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859586}

Dylemat społeczny

The Social Dilemma
6,7 25 914
ocen
6,7 10 1 25914
5,7 13
ocen krytyków
Dylemat społeczny
powrót do forum filmu Dylemat społeczny

beka.

ocenił(a) film na 1

pisze jeszcze raz, bo wcześniej chyba "band" za używanie "złych określeń". Dobry dokument z założenia, to taki, który w ciekawy sposób przedstawia ludziom prawdę dotąd im nie znaną bądź znaną w stereotypowy sposób. Dobry dokument to narracja, która ma widza przekonać do czegoś, uświadomić, zmienić jego myślenie, a właściwie odkryć coś nowego, na co nikt nie jest przygotowany. Pamiętam parę dobrych dokumentów, które zrobiły na mnie wrażenie i najczęściej trafiałam na nie kiedyś w telewizji. Dlaczego trafiałam? Bo przynajmniej przed dobą netflixa, nie wiem ile lat, ale nie chodzi mi o to ze przed dobą internetu. Przed dobą netflixa, dokument nie był az tak popularny jak film fabularny. Nigdy nie był. Patrząc oczywiscie na ogół spoleczenstwa, nie na jednostki. I jak przypadkiem natrafilam w tv na dokument, prawdiwy dokument, nie podam teraz tytułu itd to mialam takie wow! od samego poczatku w tym dokumencie pt "dylemat spoleczny" czuje zazenowanie. co jest z tworcami tego czego zeby,ludzi miec za takich idiotow>? dla kogo to jest? to jest cos na zasadzie: pralka słuzy do prania. ale patrzac po znajomych na fb i w mediach wsrod celebrytów, widze ze ten dokument odkryl przed nimi swiat....ze są sterowani, jednak oglaszają to za pomocą tych samych narzedzi, ktore nimi sterują. beka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones