PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30869}

Dwa w jednym

Blow Dry
6,6 4 391
ocen
6,6 10 1 4391
Dwa w jednym
powrót do forum filmu Dwa w jednym

...

ocenił(a) film na 8

Komedia o fryzjerstwie i o raku. Momentami śmieszy, momentami rozczula. W ogólnym rozrachunku wychodzi na plus.

olgut

Mi tez sie podobal. BArdzo cieply film. Nie rozumiem, dlaczego niektorzy pisza, ze nudny. Ten film byl
spokojny, bez kontrowersji, bez efektow, bez przeklenstw i szamotaniny. Taki, jakie zazwyczaj jest zycie.
Czy od razu trzeba nazywac go nudnym? Nie sadze.
A. Rickman zagral jak zwykle genialnie.

olgut

Zgodze sie z powyzszymi komentarzami....Warto zobaczyc (nawet z ciekawosci,a nie z wielkiej checi obejrzenia)by pozniej samemu ocenic.

Pistacia

mnie sie szczerze powiedziawszy nie podobał. był dziwny. ta fabuła była jakaś taka... dzika.... na pewno nie obejrzałabym tego filmu raz jeszcze.

Diamond19

Mi sie bardzo podobał, extra kreacje Alan'a Rickman'a i Bill'a Nighy. Fabuła dość śmieszna, zawody we fryzjerstwie, ogółem film mie sie podobał

ocenił(a) film na 9
olgut

Mnie się film podobał. W sam raz na zimowy wieczór ^^.
Porusza kilka ważnych problemów, a na dodatek gra w nim wspaniały Rickman.

ocenił(a) film na 9
olgut

Niby nic, a zapada w pamięć. Żadne tam arcydzieło, a jednak jeden z moich ulubionych filmów... Taki sympatyczny i spokojny :) Rickman & Nighy rządzą! :P

użytkownik usunięty
stumilowylas

Mnie również zapadł w pamięć. Oglądałam go już bardzo dawno, a jednak miło wspominam. No i Alan Rickman, cudo ;)

Dla mnie jest jednak kilka kontrowersji, ale ogólnie ciekawy film ;).

ocenił(a) film na 6
olgut

Dla mnie też na plus, aczkolwiek nic specjalnego. Taki lekki dość, a przede wszystkim bardzo ciepły :). Zaletą na pewno obsada, bo inaczej to bym się nie porwała na ten film (zwłaszcza A. Rickman).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones