PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681141}

Dunkierka

Dunkirk
7,3 182 154
oceny
7,3 10 1 182154
7,7 48
ocen krytyków
Dunkierka
powrót do forum filmu Dunkierka

Po tym filmie jestem pewien, że będę miał problemy ze słuchem XD szczególnie po scenie w kutrze XD ale warto było

ocenił(a) film na 9
RemirexPL

Na początku filmu też ładnie dawało ;)

ocenił(a) film na 7
RemirexPL

w Kinotece czy inne kina też mają tak ustawiony dźwięk, ze trzeba mieć zatyczki dla bezpieczeństwa ?

ocenił(a) film na 8
pluszi

w Cinema City prawie ogłuchłem jak zaczęli strzelać w tym mieście XD dobrze, że przez cały film nie było tylu wybuchów bo bym nie wyszedł stamtąd żywy xD

ocenił(a) film na 10
RemirexPL

Zgodzę się, po wyjściu z Cinema City, uszy chciały mi odpaść... Ciekawa jestem, jak było w innych kinach

ocenił(a) film na 8
RemirexPL

CC Gliwice też dawało popalić. D: Niespodziewanymi hukami i wystrzałami łatwo mnie wystraszyć, a tu jeszcze doszła taka głośność, że aż podskakiwałam w fotelu. A facet w fotelu obok podskakiwał przeze mnie.
PANIE W PASIASTEJ KOSZULI: PRZEPRASZAM. :(

pluszi

Byłeś już w kinotece? Pytam, bo nie wiem, czy iść w czwartek z bueno, czy jednak jutro do Imaxu

ocenił(a) film na 7
RemirexPL

Zdaję relację z imaxa - umieram teraz, potrzebuję pomocy

Gyp

No w imaxie mocno przesadzili, ludzie obok mnie momentami uszy zatykali. Na szczęście były to pojedyncze sceny. Mój słuch po godzinie od seansu powoli dochodzi do siebie :p.

ocenił(a) film na 8
bigmutato

to samo u mnie XD jak samoloty pikowały to nie słyszałem co do mnie kumpel mówi a siedział centralnie koło mnie XD do tego jak pod koniec zaczynał się ten statek topić to musiałem zatykać uszy XD

RemirexPL

Moje uszy maja sie dobrze :) Multikino 51 Poznan :) ale za kazdyn razem udalo im sie mnie przestraszyc tymi strzalami :)

ocenił(a) film na 6
RemirexPL

Isafjordur, Islandia, bylo tak glosno, ze nie wiedzialam w jakim mowia jezyku.

ocenił(a) film na 9
RemirexPL

Głośno, ale wg mnie to dodawało realizmu. Nie tylko wybuchy, ale też zegar i bicie serca. Jestem zachwycona po seansie.

ocenił(a) film na 10
RemirexPL

Helios Konin, zdecydowanie za głośno, momentami przekraczało to granice komfortu szczególnie w bitwach powietrznych. Nie mam nic do niskich tonów bo w końcu poczułem w tym kinie trochę basu na sobie ale tak głośne średnie i wysokie odbierały frajdę z oglądania, co do filmu: świetny klimat, wciąga od pierwszej minuty, z ostateczną oceną poczekam na wydanie Blu-Ray.

ocenił(a) film na 8
RemirexPL

Helios Bydgoszcz również głośno :D Jak zaczęły się strzały w mieście to aż się zlękłam

ocenił(a) film na 7
RemirexPL

Mam tak samo :D

RemirexPL

Byłam dzisiaj w Cinema City w Manufakturze. Głośność w sam raz. Z resztą, z tego kina zawsze wychodzę zadowolona ;)

ocenił(a) film na 9
Raven_86

w IMAX-ie w manufakturze czy zwykłym CC?

LukeuszLFC

Niestety zwykłym CC. Wstaję o 4 rano a seans w IMAX zaczynał się koło 22, więc odpadał :( Ale kolega był w IMAX i mówił, że ryczało aż uszy puchły

ocenił(a) film na 9
Raven_86

Byłem w IMAX, ciekawi mnie roznica w stosunku do zwykłego CC. Właśnie w dźwięku

LukeuszLFC

No to w zwykłym jest ok ;)

ocenił(a) film na 10
RemirexPL

Helios Legnica też ciut za głośno, zwłaszcza sceny w powietrzu ale było warto

RemirexPL

Weź lejek.

ocenił(a) film na 6
RemirexPL

W Multikinie tak samo. Aż się zacząłem zastanawiać, czemu dają taką głośność, jakby mieli zabić widza dźwiękiem ...

RemirexPL

Wojna to nie komfort i zabawa ;P

RemirexPL

Bardzo dobry dźwięk, scena ze sztukasami i strzałami dokładnie taka jak powinna być. Broń jest tak głośna, polecam pójść na strzelnice, nawet taką na powietrzu i przekonać się jak głośna jest seria z PKM ;)

ocenił(a) film na 8
velarios90

ale ja nie przyszedłem na strzelnice tylko przyszedłem obejrzeć film bez strachu o to czy nie będę miał uszczerbku na słuchu XD

ocenił(a) film na 9
RemirexPL

Byłem dziś w IMAX w Cinema City w Warszawie.
Dźwięk wgniatał, czynił olbrzymi niepokój który pozostał na długo jeszcze po seansie.
Film - dla mnie - genialnie zrobiony, klimatyczny, wstrząsający. Uffff...

ocenił(a) film na 8
RemirexPL

A kto nie narobił w gacie przy scenie w mieście niech pierwszy rzuci kamieniem.

ocenił(a) film na 8
RemirexPL

Dźwiękowo ten film to majstersztyk. Wreszcie dane mi było usłyszeć ten przeszywający dźwięk spadających bomb. Ciarki przechodziły mnie za każdym razem.

Zapraszam na naszą recenzję:
https://www.youtube.com/watch?v=9AH73PX90MQ

RemirexPL

Dlatego nie chodzę do kina.
W domu mam wystarczająco dobry obraz i dźwięk, a do tego jestem panem pilota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones