PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39503}

Duma Jankesów

The Pride of the Yankees
7,8 298
ocen
7,8 10 1 298
Duma Jankesów
powrót do forum filmu Duma Jankesów

Oglądałam

ocenił(a) film na 9

w wersji angielskiej.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Gdziekolwiek wpadam na Pani komentarze zawsze musi sie Pani pochwalic znajomoscia tego jezyka. Nie jest Pani jedyna, ktora oglada filmy w wersji oryginalnej. Ja rownie dobrze moge ogladac w wersji angielskiej jak i francuskiej i fajnie. A filmweb jest do wyrazania opinii na temat filmow, a nie miejscem do reprezentowania swoich kompetencji.

ocenił(a) film na 9
Buenovista

Nie chwalę się znajomością języka angielskiego, tylko chcę uniknąć sytuacji, kiedy ktoś dopytuje się o kopię filmu i jest bardzo rozczarowany, że to nie polsku i nie z polskimi napisami. Tylko dlatego. Wielokrotnie miałam sytuację, że po prostej odpowiedzi, że nie ma polskiej kopii, ktoś uznaje, że w takim razie nie ma filmu, a ja zawracam głowę pisząc o czymś, co jest nieoglądalne.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

W wielu przypadkach po pół roku nie pamiętam po prostu, w jakim języku oglądałam, więc trudno mi odpisać osobie, która ogląda tylko po polsku i uważa oglądanie w oryginale za nienormalne.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Nie w kwestii Coopera, ale zdarzyła się niedawno śmiertelna obraza, bo wskazałam komuś rosyjską wersję filmu. 'Kobyła 2GB i po rosyjsku? No wiesz...' Wiem, bo oglądałam. Jest po rosyjsku.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

A jeśli moje posty tak denerwują, to istnieją skrypty, które blokują wyświetlanie postów danego użytkownika na Filmwebie, stosowane z niezłym skutkiem przez męską część użytkowników Filmwebu.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Strasznie sie Pani rozpisala, a ja sie nie dalam przekonac. I tyle w temacie.

ocenił(a) film na 9
Buenovista

Nie wiem, dlaczego głowa boli, ale na to są proszki na ból głowy.

ocenił(a) film na 9
Buenovista

A wracając do Gary'ego Coopera, bo w sumie dobry pomysł - wynika coś ciekawego z seansu? Skoro dogrzebaliśmy się do filmu, niezależnie od wersji językowej, niech będzie i po japońsku?

TangoAndWaltz

gratulacje. ja raczej jestem fanem amerykanskiej wersji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones