PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681561}

Drugi Hotel Marigold

The Second Best Exotic Marigold Hotel
6,5 14 311
ocen
6,5 10 1 14311
6,0 6
ocen krytyków
Drugi Hotel Marigold
powrót do forum filmu Drugi Hotel Marigold

szkoda

ocenił(a) film na 5

Niestety ale pierwszy Hotel był ciekawy momentami zabawny, kiedy trzeba dramatyczny.Tutaj trochę zabrakło Mi tej radości z części pierwszej został tylko dramat. A i Maggie Smith (nie wiem czy przeoczyłem czy jestem tępy)ale o co chodziło z jej bohaterką?Czy zostało to powiedziane?

ocenił(a) film na 6
luki138

Ja też chyba oglądałam film dość nieuważnie, bo również nie zauważyłam gdzie wybiera się Maggie Smith i jakie ma plany.

użytkownik usunięty
asparagus

Mi się wydaje, że ma zamiar wrócić do Ameryki, jednak pewna nie jestem.

ocenił(a) film na 4
asparagus

SPOILER ALERT!




Nie jest to jasno powiedziane w filmie. Mi się wydaję, że nie wyjeżdża, ale czuje, że jej czas już minął i jak Sonny wróci z podróży poślubnej to ona już nie będzie żyła. Przecież od wesela nie czuła się dobrze - nie wychodziła z pokoju, leżała w łóżku, wolno chodziła.

ocenił(a) film na 9
dariusgromnicki

Ja zrozumiałem to podobnie, że jej czas dobiega końca , nawet myślałem, że sama chce dokończyć życie ze sobą, ale pewnie jej dni po diagnozie były policzone...

ocenił(a) film na 7
luki138

niestety wydaje mi się że umarła, wychodząc od lekarza nie była zadowolona, nikt z mieszkańców hotelu nie interesował się nią to nikomu nic nie mówiła tylko Judy w pewnym momencie powiedziała że zauważą jej nieobecność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones